Скрипт за онлайн магазин

nortrant

Well-Known Member
здравейте,
бихте ли ми препоръчали скрипт за онлайн магазин който:

- е лесен за инсталация/настойки/администрация
- богат на функции
- има голям избор на темплейти (може и платени)
- да е безплатна (системата) - това е най-важното.


Ако имате магазин и сте доволни от системата която ползвате, може да я покажете тук да добия представа.

Някой ако ползва wordpress да сподели дали е доволен, също за онлайн магазин базиран на тази cms какви плъгини и т.н. трябват


Мерси предварително.
 
От: Скрипт за онлайн магазин

А и аз да попитам - кой е най-удобният CMS за български магазин, с плащания, преводи, етк.
 
От: От: Скрипт за онлайн магазин

opencart - за по-прост магазин

+1 глас и от мен. Основният му пропуск от твоя гледна точка би бил липсата на (много) темплейти

магенто категорично не препоръчвам за начинаещи в областта. Дори да ти се отдаде да го инсталираш и подкараш, че береш ядове с поддръжката
 
От: Скрипт за онлайн магазин

1) Ако магазинът, ще има 10-20-100 продукта, които смяташ да качиш и да забравиш, най-бързо лесно и вкусно, ще стане с Opencart. Намират се що годе читави темички за по $20-30. Безплатните са боклучави всичките. Има и premium теми, които са си наистина добри ~ $140.

2) Ако търсиш гъвкавост и смяташ да менажираш хиляди продукти, определено трябва да се насочиш към CMS от по-високо ниво. Макар да съм фен на Ubercart (Drupal), бих ти препоръчал Virtuemart (Joomla).

Единствено VirtueMart има интеграции с ePay, VPOS, ebg.bg, които са безплатни + EasyPay (платена).

Има голямо разнообразие от теми, и най-важното ... имаш един огромен ресурс, който ще ти спести доста главоболия с евентуалните проблеми, които ще възникнат: http://forum.joomla-bg.com/index.php?board=52.0
 
От: Скрипт за онлайн магазин

Точно ако смята да качва хиляди продукти не му препоръчвам VirtueMart, поне не и в момента.
 
От: Скрипт за онлайн магазин

мерси на всички.

мисля, че opencart ще ми свърши работа
 
От: Скрипт за онлайн магазин

Защо никой не коментира OsCommerce? - Много от големите батковци са на него.
 
От: Скрипт за онлайн магазин

Вчера пуснаха новия ОпънКарт ;)
 
От: Скрипт за онлайн магазин

И веднага казаха че била бъглив piece of shite.
 

Горе