Скрипт за сайт за обяви работа?

contra

Well-Known Member
Първо, извинявам се, че не съм си направил труда да потърся сам ама неска вече едва гледам и си викам някой може да даде акъл наготово..

Искам да си направя сайтче подобно на:
http://jobs.freelanceswitch.com/
http://www.authenticjobs.com/
...
Просто списък, а като кликнеш на обява да отваря страница на обявата с обширно инфо и БУТОНЧЕ за апликейшън или нещо от рода евентуално, което да води към друга страница с контацт инфото на работодателя... Раотодателите да могат да си постват свободно глупостите.

Знам, че много тук имате сайтове за обяви - дайте акъл моля какво скриптче трябва, аз ше си го донагласям там...

Мерси!
 
След като ти допада jobs. freelanceswitch. com защо не позлваш същото :) :

Theme Name: Freelance Switch v3
Theme URI: http://freelanceswitch.com
Description: A custom WordPress theme for Freelance Switch
Version: 3.0
Author: Derek Herman
Author URI: http://valendesigns.com
 
От: Скрипт за сайт за обяви работа?

Са бъзикаш нещо с мене :)
Де е даунлоуд линкчето?

Пък и мене ми трябва функционалността, не дизайна.
 
Глупости дрънкам, вече ми се спи. Не ми обръщай внимание :).

Все пак един wordpress с тема за обяви няма ли да ти свърши перфектна работа? Например wpClassifieds.
 
Да, малко като се пипне и ще стане. Работодателите ще си слагат контактите в профилите, ще го направиш само регистрирани да могат да постват. И от обявата линкче към профила на автора. То май си има такова темата. Ся, малко е грозен дизайна, ама можеш да си го нагласиш :). Ето още един вариант, само че платен. Но за проба можеш да си я намериш от някъде.
 
От: Скрипт за сайт за обяви работа?

Тенкю тенкю!!! :)
То дизайна в момента не ме интересува.

Чакай да ти нацъкам 3-4 точки репутация... :)
 
От: Скрипт за сайт за обяви работа?

Понеже и аз се бях интересувал от подобно нещо преди време, а се бях насочил да се ползва Wordpress, като система, стигнах до извода, че най-доброто решение е Wordpress Job Board. Плъгин, който ти позволява да превърнеш wordpress-а в мултифункционален сайт. Хубавото е, че тук не ти се налага да се ограничаваш с темплейта и дизайна - прави си го както искаш, това е просто плъгин.

Едит: Има и безплатен продукт - тук.
 
От: Скрипт за сайт за обяви работа?

Мерси, първо ще си поиграя малко понеже и аз не знам все още какво точно искам да направя :)
 
От: Скрипт за сайт за обяви работа?

Захванал съм wpclassifieds.
Леко куцо са му подредени карантиите ама ще му отделим около ден..
Не е за български сайт.
 
Мога да ти шерна едни bg_BG.по и .мо файлове ако ти трябват.
 
От: Re: Скрипт за сайт за обяви работа?

Мога да ти шерна едни bg_BG.по и .мо файлове ако ти трябват.


Би ли ги шернал на мен, че май само аз останах без сайт за обяви у форума:)
 
От: От: Re: Скрипт за сайт за обяви работа?

wpclassifieds е хубава темичка...17 сайта за обяви имаме с нея. Но мислим след годинка да я заменим с някоя по лека и авторска тема. Но с две думи си заслужава.
 
Re: От: Re: Скрипт за сайт за обяви работа?

Би ли ги шернал на мен, че май само аз останах без сайт за обяви у форума:)

оо, бързо трябва да наваксаш :). ще ти ги дам, няма проблем.
 
От: Re: От: Re: Скрипт за сайт за обяви работа?

Дали можеш и на мен да ги шернеш
Много ще съм благодарен
 
От: Скрипт за сайт за обяви работа?

Пиша тук, за да не вдигам нова тема. Имам много странен проблем - всеки път при "Save" в Config панела на wpClassifieds ми добавя по една наклонена черта (/). Ето при няколко Save-a какво става "(Вашата обява \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"{TITLE_OF_AD}\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" )" Някаква идея?
 
От: Скрипт за сайт за обяви работа?

Мерси, а друго решение няма ли? Там е и аналитикс и адсенс кода и при тях ги вкарва чертите.
 
От: Скрипт за сайт за обяви работа?

Пиша тук, за да не вдигам нова тема. Имам много странен проблем - всеки път при "Save" в Config панела на wpClassifieds ми добавя по една наклонена черта (/). Ето при няколко Save-a какво става "(Вашата обява \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"{TITLE_OF_AD}\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" )" Някаква идея?

Принципно когато вкарваш нещо в базата и то минава през addslashes(); когато го изкарваш от нея то трябва да мине през stripslashes(); за да махне чертичките. За това намери къде точно ти вади {TITLE_OF_AD} или просто преди да го визуализира го мини през stripslashes();.

Също така за да не ти се получава и това че при всяко "Save" да има нова черта това което визуализираш в формата или текст ареата също трябва да минава през stripslashes();, като функцията маха само по една чертичка и първоначално след като въведеш използването на функцията ще се наложи да махнеш веднъж всички чертички за да започне да работи всичко нормално.

Това е общо казано тъй-като си нямам и на идея този който е правил системата как е работил и какво е писал, но това е функцията която ти трябва за да махне чертичките.
Нещо подобно трябва да е въпреки, че не мога да дам 100% гаранция, че ще проработи така защото докато око не види и ръка да пипне нямам доверие. ;)
PHP:
  echo  stripslashes("Вашата обява \"{TITLE_OF_AD}\"" );
 

Горе