Скрипт за фейсбук тестове

lubo555

Member
Търся скрипт подобрен на nametests.com и другите такива. Гледах в Evanto, но нито едно не открих, което е странно... намерих подобни, но не точно същото.

Някой идея за готов продукт с админ панел?
 
От: Скрипт за фейсбук тестове

И аз търсих такъв и също не намерих. Задоволих се с един от подобните , но няма същата функционалност
 
От: Скрипт за фейсбук тестове

Опишете моля в точки какво точно търсите и ще ви се каже има ли нема ли.
Това е много общо казано.
 
Последно редактирано:
От: Скрипт за фейсбук тестове

Виж nametests, логваш се с Фейсбук и ти казва какво ще ядеш утре или кой от приятелите ти тайно иска да те изнасили ;-)
 
От: Скрипт за фейсбук тестове

Виж nametests, логваш се с Фейсбук и ти казва какво ще ядеш утре или кой от приятелите ти тайно иска да те изнасили ;-)
Аз да се логвам?
Ти си заинтересован да ти се помогне, не аз.
 
От: Скрипт за фейсбук тестове

Търся точно копие на сайта, кое е нужно да обясня? Не казах ти да се логваш, а обясних принципа на работа на сайта.
 
От: Скрипт за фейсбук тестове

Търся точно копие на сайта, кое е нужно да обясня? Не казах ти да се логваш, а обясних принципа на работа на сайта.
Такъв няма, но пък не е проблем да се направи.
Ако търсиш оферти за направата на такъв мога да го спретна за Wordpress.
 
От: Скрипт за фейсбук тестове

Аз да се логвам?
Ти си заинтересован да ти се помогне, не аз.

ТИ нали питаш какво точно се иска да прави? Еми по добре от това да го видиш, не знам как да ти се обясни. И под логване се има предвид да цъкнеш един бутон , за да оторизираш апа да има достъп до името ти , снимката ти и тн... и после резултатите се генерират в зависимост какъв точно е теста. Ако те мързи да цъкнеш 2 пъти с мишката , къде си тръгнал да " помагаш" ?
 
От: Скрипт за фейсбук тестове

Да, аз имам време да прегледам целия сайт и да сглобя в главата си едно да кажем задание а него го мързи и 2 реда да напише?
Сори, щом не ви харесва помощта ми няма да помагам.
Такъв няма, но пък не е проблем да се направи.
Ако търсиш оферти за направата на такъв мога да го спретна за Wordpress.
 
От: Скрипт за фейсбук тестове

Да, аз имам време да прегледам целия сайт и да сглобя в главата си едно да кажем задание а него го мързи и 2 реда да напише?
Сори, щом не ви харесва помощта ми няма да помагам.

Пич нИ сЪ праИ на много грамотен! Много точно и ясно казва човека какво търси и от какво има нужда! Няма смисъл да пишеш по 100 поста колко си важен и как подробно трябва да ти се обяснява! Като не ти отърва марш и това е, нито някои е седнал да разчита на твоите съмнителни умения, нито да се съобразява с капризите! Ти не можеш да разбереш толкова елементарно задание камо ли да го направиш!

@lubo555
Това се през чрез апи-ти на фейса. Отнема не повече от 20-тина минутки да го направиш, ако си запознат какво се прави. Не е хава друг да ти го направи, защото няма да можеш да го използваш освен ако нямаш познанията необходими да се направи. Останалото е някакъв алгоритъм, доста често свързан с ид-то на потребителя и дата-та.
 
От: Скрипт за фейсбук тестове

Искаше ми се да намеря готово решение, да не го пиша и да има поддържа. До сега не съм правил нещо с Фейсбук интеграция.
 

Горе