Скрипт или система изпращане на имейли.

wood

Well-Known Member
Трябва ми някакъв фрее скрипт за автоматично изпращане на имейли.
С две думи, искам веднъж месечно да изпращам имейл с новите оферти на клиенти който са пазарували от нас.
Сайта е на Уордпрес но имейлите с потвържедият ги получавам на gmeil
 
mailchimp - може да има плъгин за WP
Предпочитам да е програма за компа или да мога да изпращам директно от gmail пощата. Не искам плъгини, преди така хванах едно вирусче от такива WP плъгини.
 
колко мейла искаш да пратиш на веднъж? gmail имат много строги ограничения на мейли на ден.
 
Базата ми с имейли не е голяма...120-140 имейла на клиентите. Просто веднъж месечно да им изпращам бюлетина. Няма значение колко имейла на ден.
 
тц. Много са. Дневния лимит на smtp relay-a е 100. Ще трябва да ги пращаш поне на 2 пъти ако ползваш подобен софтуер. Отделно от това е хубаво да ползваш gmail акаунт, който не ти е важен, защото един получател да натисне "Mark as spam" и ще ти го блокират. Ако имаш регистрирани услуги с него и трябва д а си възстановиш паролата ще увехнеш лошо.
 
Да и аз предполагам, че има такива анти-спам лимити. Затова е добре да се изпращат от уеб сървър по културния начин с възможност за отписване и естествено не в следващите 2мин. 1500 писма :). Обаче от гугъл поща аз нямам друго предложение.
 

Горе