Скрипт Histats - забавя зареждането

petya77

Well-Known Member
На вниманието на сайтовете притежаващи брояч histats.com! Днес случайно забелязах, че зареждането на страниците ми, в които присъства брояча се забавят, заради изчакването на c0 . mlare . com

При търсене на въпросният адрес се зарежда следното: it works! Допълнителна информация открих тук

...вероятно ще разчитам само на google analytics


Колеги, много от вас имат в сайтовете си този брояч, кажете си мнението. И друг път съм засичала забавяне заради скрипта. Как бихте постъпили?
 
Последно редактирано:
От: Скрипт Histats - забавя зареждането

Имам го на един единствен сайт. Вярно, че зарежда бавна от време на време. Ще го разкарам, беше удобно.
 
Вече все по-малко вярвам на page score стойността. Гугльовците си противоречат във всяко отношение.
Нямам техни реклами, но пък имам аналитикс. Дрънкат ми за кеширането на джаваскриптовете - тяхна е вината за двата часа, аз не мога да го увелича.
Вярно е, че ако се последват останалите напътствия, сайта ще се зарежда по-бързо, ама не върви да дават акъл за нещо, което те не спазват.
 
От: Скрипт Histats - забавя зареждането

Бави наистина, аз го спрях да го ползвам още преди няколко месеца.
 
От: Скрипт Histats - забавя зареждането

Много жалко, защото е добър брояч - махнах го от индекса. Все пак писаx до съпорта им за проблема. Ще изчакам ден-два и ако няма промяна, махам го изцяло...
Колкото по-малко шарки, толкова по-добре :)

P. S.
Отговор не последва от съпорта на histats все още, но на ФБ стената им се оплакват феновете. Кофти, но ще се простя с брояча...
 
Последно редактирано:

Горе