Скрипт - Pop-up прозорец за абонамент по e-mail, но без PHP

galinstefanov

Well-Known Member
Здравейте, сайта е на фрий хостинг, който не поддържа PHP( във free.bg ) и ми трябва pop-up прозорец, който да излиза при посещение и да подтиква посетителя да остави e-mail-a си, поразрових се, но повечето решения изискват поддръжка на PHP. Ще съм благодарен ако някой има такова или може да сподели линк, защото рових доста, но не открих.

Поздрави,
Галин
 
От: Скрипт - Pop-up прозорец за абонамент по e-mail, но без PHP

Просто искаш да събереш имейлите или да пращаш такива ?
 
От: Скрипт - Pop-up прозорец за абонамент по e-mail, но без PHP

Ами първо да ги събера, после да разпращам информация, но да кажем, че мейлите няма да са толкова много и дори мога да го правя през някой мейл или през фрий акаунтите на мейлчимп или подобни системи. Но като цяло проблема е с поставянето на самата форма. Имаш ли нещо предвид?
 
От: Скрипт - Pop-up прозорец за абонамент по e-mail, но без PHP

Може да опиташ нещо такова:

HTML:
<form name="addEmail" method="post" action="mailto:SOME@EMAIL_HERE.COM?Subject=BLA BLA BLA" enctype="text/plain">
<input type="text" name="email" value="">
</form>

Или пък нещо такова:

http://www.foxyform.com/
 
От: Скрипт - Pop-up прозорец за абонамент по e-mail, но без PHP

Аз ползвам 123contactform ,но пък това, което ми предлагаш ти не е Pop-up, сигурно лесно ще стане с javascript, но съм скаран с javascript кодирането :). Благодаря ти все пак за помощта ! :)
 
От: Скрипт - Pop-up прозорец за абонамент по e-mail, но без PHP

Поп ъпа лесен,на него може да сложиш една форма с акшън към друг сайт в който да се записват имейлите и след запис да препраща обратно(1-2 секунди макс) тъй ако те устройва
 
От: Скрипт - Pop-up прозорец за абонамент по e-mail, но без PHP

Мхм да това е чудесен вариант :)
 
От: Скрипт - Pop-up прозорец за абонамент по e-mail, но без PHP

Благодаря за помощта на AMitrev, това ми свърши прекрасна работа. Предлага се опция директно свързване с e-mail провайдъри като mailchimp, както и управление на действията на потребителя, а бе като цяло много функционален сайт :)

Поздрави!
 

Горе