След Uber, дойде реда и на Maxim

Blinky

Owner

Явно е някаква тенденция, но пък и тия имат за какво да се хванат. Важното е Шишо бакшишо да ти помпа брояча, да си пуше в таксито и да ти обяснява колко е скапана държава, докато си отишъл някъде да се забавляваш. :) Такси мафията в бг са си купили доста хора в парламента. Живи и здрави да са, и без това не съм ползвал такси от има няма 3 години, покрай пандемии и Drink & Drive. ;)
 
Нали има taxime? Тези нелегалните колко по-евтини са?
Значително.

Както знаете сервизите обикновено са на забутани места. От сервиза до вкъщи ми е около 18-20лв, с максим ми идва 10-11лв
 
Както знаете сервизите обикновено са на забутани места. От сервиза до вкъщи ми е около 18-20лв, с максим ми идва 10-11лв
Като беше Uber, пак излизаше по-тънко. И какво означава нелегални превозвачи. Да не ме води до луната? Отивам на няколко пресечки с такси, нещо което реално го правя и с приятели, и те ме возят до там. Изградена система с рейтинги, адреси, данни за човека и колата му, срещу това да седнеш в едно миризливо такси с чалга и един телефон, на който уж да се оплачеш ако има нещо. И такова нещо за под 10 лева курс да съм ходил да видя колегата да ме вземе няма. ;)
 
Значително.

Както знаете сервизите обикновено са на забутани места. От сервиза до вкъщи ми е около 18-20лв, с максим ми идва 10-11лв
Ве пак доста време приложението на рашистите остана работещо.
А Uber въпреки, че вече не предлагат незаконен превоз имат офис в България с много служители.

Ето това е разликата между запада и азиатските орки.
 
Ве пак доста време приложението на рашистите остана работещо.
А Uber въпреки, че вече не предлагат незаконен превоз имат офис в България с много служители.

Ето това е разликата между запада и азиатските орки.
Малко си в грешка, максимките са познай от коя държава дето е "ЦЕ ЕВРОПА" :D
 
Малко си в грешка, максимките са познай от коя държава дето е "ЦЕ ЕВРОПА" :D
Максим е руско приложение. Дай източник да видя какво точно имаш предвид
 

Горе