Слоган - Помощ

Lindzi

New Member
Здравейте,
пускам темата по молба на приятелка. Трябва да измисли слоган за счетоводни услуги, но нещата не изглеждат добре. Нейните идеи са:
- заедно към успеха
- бъдещето на твоя бизнес
- за един успешен бизнес
- вашият бизнес е нашия приоритет
...
Моля, помагайте
 
Кой чете слогани... и каква сила имат за ефективен бизнес в България - никакъв.
 
Превърнете бизнеса си в 2 думи. Промотирайте ги тях - преди фирмата и бля бля.

Аз от първият ми проект zoomania.org измислих чрез разместване на буквите вторият ми проект - moiazona.com - Моя Зона - слагате лого и става тренд.
 
Само не разбрах защо авторката на темата изчезна, дори едно благодаря не ни каза...
 
Най-добрите цени!

Това е най-вървежното в България :Д

Ние свикнахме толкова много всеки да твърди, че неговият продукт е най-добрият или най-евтиният в света, че вече приемаме тези твърдения като досадни прашинки.
~ Робърт Колиър​
 
Вашият бизнес е важен за нас - моля останете на линия! шегувам се леко.
А сега сериозно:
-Чисти сметки, успешен бизнес!
-Ние смятаме, вие печелите!

-За вас вафлата за нас опаковката
За без пари толкова
 
Свежи баланси за свежи хора.

За един по-зелен баланс.

And so forth...
 
Само не разбрах защо авторката на темата изчезна, дори едно благодаря не ни каза...

Ти и Благодаря кажи - такива теми раздвижват мислите ни. Ако ги няма - умират мозъчни клетки.
 
Това си е находка за слоган:)
Е ти много избирателно си погледнал ми се струва колега☺ точно това не беше слоган
2 слогана съм дал сериозни и 2 на шега а ти цитираш извода. Ти ако така търсиш не искам и да си помислям на какви находки попадаш
 
Е ти много избирателно си погледнал ми се струва колега☺ точно това не беше слоган
2 слогана съм дал сериозни и 2 на шега а ти цитираш извода. Ти ако така търсиш не искам и да си помислям на какви находки попадаш
Не, не е избирателно, колега, а внимателно. И да - забавлявам се, когато попадна на находка.
 
Не, не е избирателно, колега, а внимателно. И да - забавлявам се, когато попадна на находка.
Абе то и аз се забавлявам като видя мъжко име на известен човек с женска снимка ама нищо не казвам.☺ трупай мнения
 

Горе