Смяна на nickname

mid

Active Member
Възможно ли е във форума да се смени nickname и ако да, как да стане?
 
От: Смяна на nickname

Възможно ли е във форума да се смени nickname и ако да, как да стане?

Помоли администраторите, на няколко души са променили ника така, че предполагам и на теб няма да откажат
 
От: Смяна на nickname

и аз имам такива желания.... да видим за колко време ще ми наритат задника местните :)
 
Възможно ли е във форума да се смени nickname и ако да, как да стане?
Да, помоля някой от нас. Но coolice има права за това, за това пиши на него, ако е възможно. Сменяни са много никове и няма проблем. ;)
 
От: Смяна на nickname

Благодаря Ви на всички за помощта и бързите мнения.
Надявам се и на други хора да им бъде полезна темата, това бе целта.

С уважение,
Милен Г.
 
От: Смяна на nickname

Благодаря Ви на всички за помощта и бързите мнения.
Надявам се и на други хора да им бъде полезна темата, това бе целта.

С уважение,
Милен Г.

чеки ся, как щи викаме вече, щот тъкмо взе да ми ставаш симпатичен и ся ще ми изчезнеш, зема да те дигна на роги като не ти позная новия ник
 
От: Смяна на nickname

Не няма измамени от мен, с грешно впечатление си останал, може да съм имал не добри изказвания, но съм се стремял във всяко едно отношение да съм точен, причината да го сменя е че преди време си купих домейнче codefuture.net и навсякъде така започнах да се пиша, но с течение на времето този форум започна да ми харесва и да научавам полезни неща тук и започнах да градя имидж затова смятам за нужно да бъде изписвано името ми на латиница, а не да използвам име на някакъв сайт който може след време дори да не е мой...
Попринцип след смяната мисля да бъде нещо от сорта на Milen G. или никнейма който ползвам от малък :D median
 
От: Смяна на nickname

Попринцип след смяната мисля да бъде нещо от сорта на Milen G. или никнейма който ползвам от малък :D median

м.

я си остани кодефютюре
 
От: Смяна на nickname

Никът ти няма отзад .лтд, така ч е не виждам как ще го свръзват с домейн.
 

Горе