Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Да, ако бяхаме го и отиграли по форекс платформите, щеше да е по-добре. Аз мислех, че ще стане 1.50. Но и за това като гледам има време. След Гърция ще се появи и друга нация, която да дърпа икономиката на ЕУ надолу. Ама ния гърците какви са нещастници само. Не предполагах, че са такива боклучета, че и загинали в безмириците. :) Но факт е - долара се е качил добре. Нямам против да стане и 2 лева. :)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

И аз кво.. минах си акаунта в адсенсе в евро и айдеее долара скочи до небесата :/ Иначе не знам кой каза, че ако падне златото ще се вдигне долара :? Не е така, в момента златото има една от най-високите стойности от ноември насам ;) А тогава не знам точно колко е бил долара, някой да има информация :?
Иначе по моя преценка след Гърция идва Италия, но се съмнявам да стигнат до нивото на Гърция. Иначе ако ние направим така както някой "експерти" съветват - да се обърнем към международния пазар за помощ, както направиха Гърция, положението ще стане много зле :/
П.С. очаквайте покачване на EUR/USD след като стачките в Гърция утихнат :)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Ауу @Blinky и @obione пепел ви на клавиатурите. :)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

П.С. очаквайте покачване на EUR/USD след като стачките в Гърция утихнат :)

Няма да го дочакаме защото и да утихнат стачките от Гърция вече и чеп за зеле не става и това го разбраха всички дори и малоумните брокери на Уолстрийт и останалите световни борси.

Единствения вариант е Етиопските цигани да напуснат Еврозоната и Европейския съюз но и това е малко вероятно поне докато Арабите на хазарина Саркози са в него

Така че БАЙ, БАЙ Еуро..........Здравей Долар, Рубла, Юан...а защо не и ЛЕВ

PS

Най-добрия вариант с оглед на обстановката в момента а и в следващите поне 10 години е връщане на националните валути начело с Дойче Марката и разбира се Фалит и Закриване на Гръко-Мангалия и подобните на нея псевдо "Европейски държави" разчитащи на Донорство, Кражби и Лъжи
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Даам Еврото ще затъне, щото скоро Испания и Португалия ще изгърмят като Гърция
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Дали, дали за туй гугълеца не решиха да минат на тънко като ни нахакат евро?
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Пичове, долара върви стремително нагоре. Донякъде е зле за мен. Последният път когато работих с долари беше 1,32. Днес пак ми се наложи да обменя малко суми и какво - шок и ужас! Долара е 1,60. Аз лично не очаквах някога да го видя пак толкова висок. Сега остава само да чакаме да видим дали ще е за добро.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Моите нереалистични прогнози са стигане на USD>Euro . Ще поживеем и ще видим. Все пак се надявам това да не се случва
 
ако издумгат испанците и още някои след тях е доставероятно да го видим USD>Euro следващата критична дата 30 юли когато испанците имат падеж от на облигации за 16 млрд евро ... да видим дали ще им трябва помощ да ги съберът....
 
От: Re: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

ако издумгат испанците и още някои след тях е доставероятно да го видим USD>Euro следващата критична дата 30 юли когато испанците имат падеж от на облигации за 16 млрд евро ... да видим дали ще им трябва помощ да ги съберът....

Баче не знам за Испания но Унгария вече на 90% е сполетяна от съдбата на Гърция и тя ФАЛИТ

Успокоителното е че не е в Еврозоната но това едва ли ще смекчи продължаващия спад на еврото а напротив ще го ускори

Унгария пое по гръцкия път

Финансите на страната са в много тежко състояние, обявиха новите управляващи от партия ФИДЕС

Икономиката на Унгария е в по-тежко положение, отколкото предполагаше новото правителство, съставено от ФИДЕС, и страната има много малки шансове да избегне съдбата на Гърция, заяви заместник-председателят на партията Лайош Коша, цитиран от румънската агенция Медиафакс.....................
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

благодаря на всички, които се включиха и държаха темата ми активна пред годината. Както очаквах лятото дойде със сериозно покачване на долара (миналата година лятото стигна до ~1.5) а сега страшно се кефя като го гледам, че е станал 1.62 спрямо лева за петък 04.06.2010, а това за тези, които не знаят, е най-големия спад на еврото от 4 години насам. :shock: Но не бързайте да обменяте ако имате солидно количество от долари, защото прогнозите са най-малко целият месец юни еврото да продължи да пада.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Като гледам навън зимата май е приключила доста отдавна (поне за тези, които живеем в северното полукълбо). Нямаше някакви драстични промени в курса.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Ако имах 1 000 000 лв, бих ги обърнал в долари. още преди 5 месеца.
 
От: От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Ако имах 1 000 000 лв, бих ги обърнал в долари. още преди 5 месеца.

Ето това е лош предприемач!
Как така ще си дръннеш всичките пари в едни валутни операции?
Аз лично бих инвестирал 2-5% в проектите ми.

Предприемачи, никога не позволявайте потенциала за печалби да ви замъгли представите за евентуални загуби!!!
Винаги се съобразявайте първо с риска и правете разумни крачки напред!
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

пада скача, откакто се помня все е така, но за да стане някакъв невероятен катаклизъм трябва или да потъне някой континент или нещо такова... ако сте виждали как работят и как разсъждават и в европа и в щатите, едва ли може да се случи нещо кой знае колко лошо и на двете икономики - хората бачкат здраво и при тях изненадите са рядкост ...
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

мНОГО ГЛУПОСТИ ИЗПИСАХТЕ В ТАЯ ТЕМА - МНОГО НАРОД СЕ НАПРАВИХТЕ НА РАЗБИРАЧИ...
Ама да ви кажа чесно и чеп за зеле нестава от тъпите ви прогнози :) нищо не разбирате!
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

обърнах си парите в долари !

Да видим дали съм прав или не съм :)

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=11857&p=114125#post114125


За деня - 19.10.2009 0.25%
Най-висока за деня
1.3675
Отваряне 1.3664
Купува 1.3643
Най-ниска за деня
1.3614
Последна 1.3070
Продава 1.3644


октомври миналата година си обмених всички пари в долари !
Та кой позна ? И ви казах още тогава
долара ще се качи ама кой да слуша - някакви тъпи прогнози си правехте и се мислехте за разбирачи...
С евтините долари купих стока доста тази пролет и това че не бях купил долара п о1,55 -1,6 а по 1,36 1.38 даде голямао отражение !
сметнете си каква е разликата при 1000 лева? айде сега я умножете по 100 :)

друг пъут да слушкате повече
 

Горе