Спад в търсенето

minimalvoice

Active Member
Здравейте. От няколко месеца имам един онлайн магазин (в подписа ми). Всичко започна добре, индексира се, излезе напред, дойдоха първите поръчки. Не знам защо, но миналия месец реших да сложа cloudflare. От тогава изведнъж търсенето и посещенията изчезнаха. Дори индексираните страници в webmasters tool-а намаляха. Махнах го, но покачване няма. Дали cloudflare е проблема?
 
От: Спад в търсенето

че то нищо не се отваря в този магазин при мен и е много бавен
http://godnutrition.com/mr-hyde-932 - пробвах тук , не се отваря . може да в само при мен , не знам
 
От: Спад в търсенето

Хм, интересна работа
 
От: Спад в търсенето

Егати и колко време стоят така. Добре, мерси. Ще погледна какво става
 
От: Спад в търсенето

Цъкай си постоянно сайта като потребител и гледай за проблеми.

Винаги може да се оплеска нещо
имаш и някакви снимки в заглавната станица, които зареждат бавно и самия сайт е много бавен. Помисли върху това
махни всичко, което бави сайта.
 
От: Спад в търсенето

Да, нищо не се отваря и при мен. Бели страници.
 
От: Спад в търсенето

Егати и колко време стоят така. Добре, мерси. Ще погледна какво става

Регистрирай го в google webmastertools и оттам се вижда, когато при опит за индексация има еррори.
 
От: Спад в търсенето

Оправих го. Един от модулите ми е правил проблем. Мерси на всички, сега ще изчакам да видим уебмастера какво ще покаже. Репче +
 
От: Спад в търсенето

И при мен отваря, но да знаеш, че може и от cloudflare да е. От него понякога се получават едни смотани редиректи които не са хубаво нещо. Не съм сигурен и не мога да ти кажа на 100 процента, но го имай впредвид.
 
От: Спад в търсенето

И след известно време... Поръчки идват, има някакви посещения. Статус в уебмастер: 673 изпратени - 14 индексирани. Някакви предложения какво да правя?
 
От: Спад в търсенето

А не ми е толкова ценен. Бутнах няколко настройки, ще чакам да видя какво ще стане. Важното е, че в Бинг-а всичко е ток и жица :D
 

Горе