Спад от 60 % в трафика, след като преминах на платени услуги

road_runner

Member
Интресно ми е някой да сподели дали е имал подобен проблем.
След като си пуснах прогнозите платени, посещенията ми спаднаха с 60 %. Те и без това не бяха особено много, поради спецификата на нишата ми, но сега вече е слабо. Някакви идеи как да го преодолея това?
 
Хъм труден въпрос за какви думи си излизал преди и за какви не излизаш сега така се гледа

например преди мач може да има търсене за прогноза одбор а отбор б сега като не е публична прогнозата не те ранква добре за това и не ги получаваш тези посетители... такива посетители са временни преди всеки мач търсят различно

това хипотетично ти го пиша ама вероятно е вярно не може да искаш съвет а да не даваш инфо и да гадаем ако наемеш някой за професионални услуги пръво това ще направи да ти погледне аналитикса от преди и сега ( стига да е про де)
 
От: Спад от 60 % в трафика, след като преминах на платени услуги

А взел ли си под предвид, че по принцип лятото пада трафика? Нормално е и безплатното да се предпочита, пред платеното и от там да загубиш някакви редовни посетители. Дай повечко подробности, та да има над какво да се помисли ;)
 
От: Спад от 60 % в трафика, след като преминах на платени услуги

би трябвало да няма проблем с ранкването, защото URL го съдържа, като конкретен мач. Просто след като генерира адреса, аз го едитвам заглавието на секундата, преди да го индексират всички RSS четци

От гледна точка на търсенията - повечето ми трафик е от гугъл, сега като гледам ми се губят посещенията от директен трафик. имах по 100 на ден преди уникални , сега са по 40-45
 

Горе