Спама на LS?

uni-web

Well-Known Member
Писна ми вече, някой който съм меркал в форума да ми праща лични трябват ми пари за еди кво си или тем-подобни.....

Това вече на нищо не прилича, и на мен ми трябват пари, но не прося....

ПЛС. Блинки и Кулл вземете мерки, че това си е най-малко дразнещо, аз не съм длъжен на никой за да го спонсорирам, а имам ли възможност или не това е друг въпрос. Просто е кофти някой да ти пуска на лично такива неща, помогнете ми щото не мога да си платя домейна, ще ти дам реклама еди де си..... :confused:
 
От: Спама на LS?

Има днес пак, да не копирам всичко, дано си вземе поука....
Бре и такива ли тарикати има :)))
 
От: Спама на LS?

Това на нищо не прилича:

Нито съм търсил оферта нито нищо, ама ей-така думи.
 
Последно редактирано:
От: Спама на LS?

Еми отправил ти е човека , оферта. Като не ти е изгодна , пиши - Нямам интерес и това е. Кви са тия теми , тия оплаквания. детската градина....
 
От: Спама на LS?

Еми отправил ти е човека , оферта. Като не ти е изгодна , пиши - Нямам интерес и това е. Кви са тия теми , тия оплаквания. детската градина....

Що да не се оплаква? Това си е спам.... Особено ако както казва е и повече от 1 път...
 
От: Спама на LS?

За мен си е оферта , искаш ли това в замяна на еди какво си. Ако нямаш интерес , казваш не и толкова. Не вярвам някой да ти праща едно и също съобщение 10 пъти , ако му откажеш 1вия път.
 
От: Спама на LS?

В моите PM-и досега не съм виждал такива съобщения. Явно съм лабав откъм пари и го пише на аватара ми :-/
 
От: Спама на LS?

Каква оферта бре, това ми идва от човек дето съм го засичал в форума един-два пъти....

Като има оферта се пуска в пазара, а не се спами на лично......
 
От: Спама на LS?

Не е едно и не е за първи път, писах още в първия пост...
 
От: Спама на LS?

Ама, един и същи човек ли ти праща този тип съобщения, или различни юзъри?
 
От: Спама на LS?

Аз пък ще ползвам темата публично да благодаря на f**** и m*****!
И двамата са ми помагали в моменти, в които съм буксувал. Колеги, с които се познаваме от този форум и се знаем единствено задочно. За някой въпросните суми сигурно са малки, за други са големи. За мен е важен жеста, че съм ги помолил в труден момент и са ми помогнали на юнашко доверие!
Не виждам лошо в това. И още веднъж БЛАГОДАРЯ! :|

EDIT: Май беше грешка да им пиша никовете публично. Сега ще ги налазят суматии оферти за спонсорство. :) Нищо, те си знят кои са, мерси момчета! :wink:
 
Последно редактирано:
От: Спама на LS?

Различни :)
Ама, един и същи човек ли ти праща този тип съобщения, или различни юзъри?
 
От: От: Спама на LS?

Няма проблем да си помагаме братле, но не това е начина, и на мен много колеги са ми помагали, но не спамя на лс, на всеки срешнат...
Аз пък ще ползвам темата публично да благодаря на f**** и m*****!
И двамата са ми помагали в моменти, в които съм буксувал. Колеги, с които се познаваме от този форум и се знаем единствено задочно. За някой въпросните суми сигурно са малки, за други са големи. За мен е важен жеста, че съм ги помолил в труден момент и са ми помогнали на юнашко доверие!
Не виждам лошо в това. И още веднъж БЛАГОДАРЯ! :|

EDIT: Май беше грешка да им пиша никовете публично. Сега ще ги налазят суматии оферти за спонсорство. :) Нищо, те си знят кои са, мерси момчета! :wink:
 
От: Спама на LS?

Шанса при такива съобщения е почти НУЛЕВ, не мога да разбера защо не си пуснат една това тема и ако има желаещи то те ще им пишат
 

Горе