Търся: Спешно! Автор за статия за авторитетен сайт за СПОРТ

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Договорих се с един авторитетен уеб сайт за СПОРТ. Готови са публикуват моя статия в сайта им, темата на която трябва да се напише статия е за футболен мач за един финал и трябва да е описано подробно... и имаме 24 часа на разположение. Защо търся някой да го напише? Защото вярвам че има хора които могат да го напишат много по грамотно от мен. Бих показал и примерни статии ако имате нужда, но ще трябва да направите и малко ресърч за информация.
В крайна сметка това ще ви вдигне портфолиото, все пак е авторитетен уеб сайт. Пари не предлагам, ако няма желаещи ще си го напиша сам. Като думи в статията ще трябва да е между 1000 - 1500 .. нали да не се изложим с 400 думи..
 
Някой който работи за заплата и хляб, надали ще седне да ти пише статия за без пари и да загуби няколко часа в търсене на информация, сборуване, съставяне и после редакция................ Ако можеш сам да си я напишеш, напиши я, Но да търсиш някой да свърши твоята работа, за която си се договорил със някой си сайт и да не предлагаш заплащане си е нахалничко и смешничко.... Освен ако не се намери по случааааааайност в тоя форум някой студент, което се съмнявам доста... Но все пак може и да стане такова чудо.....И на всичкото отгоре искаш 1000-1500 думи....... На мен някой ще може ли да ми ремонтира колата? Ако може и да я пребоядиса...., ама да е и качествено..... Но пари не предлагам...... А което ме съмнява е, че щом имаш уговорка с някой за статия най-вероятно ще ти плати някой друг за статия в тоя сайт или не знам с какв осе занимаваш, но усещането ми е ако някой ти напише статията за без пари, ти да изкараш някой лев на друг гръб...
 
Някой който работи за заплата и хляб, надали ще седне да ти пише статия за без пари и да загуби няколко часа в търсене на информация, сборуване, съставяне и после редакция................ Ако можеш сам да си я напишеш, напиши я, Но да търсиш някой да свърши твоята работа, за която си се договорил със някой си сайт и да не предлагаш заплащане си е нахалничко и смешничко.... Освен ако не се намери по случааааааайност в тоя форум някой студент, което се съмнявам доста... Но все пак може и да стане такова чудо.....И на всичкото отгоре искаш 1000-1500 думи....... На мен някой ще може ли да ми ремонтира колата? Ако може и да я пребоядиса...., ама да е и качествено..... Но пари не предлагам......
Аз ако съм механик, ще ти ремонтирам колата безплатно и ще я боядисам, ако след това ще я покажат примерно по ТВ-то или в някакъв авториретен уеб сайт за тунинг .. Нали това ще ми е работата.. нали трябва да си вдигна рейтинга?
 
Аз ако съм механик, ще ти ремонтирам колата безплатно и ще я боядисам, ако след това ще я покажат примерно по ТВ-то или в някакъв авториретен уеб сайт за тунинг .. Нали това ще ми е работата.. нали трябва да си вдигна рейтинга?
Няма такъв филм.... В България си не в Америка, Германия, АНглия, Швейцария, Австрия или Дания..... в България си..... на мен всички ми искат пари, за това и аз искам, няма приятели, суъченици и т.н. МОЖЕ да има 50 процента отстъпка ...примерно, както и той/тя/то ще ми направи......ама безплатно.... Освен това с какво ще ми вдигнеш рейтинга за статия, нал итвоето име ще пише или оттдолу с големи букви... еди кой си я написа, сайта му е еди кой си............... Нещо не ми се връзва.... Никой от форума един път не ми е предложил дори хубава отстъпка за каквато и да е услуга, но тъй като това си е труд, аз не съм и търсил. Ако сам даде, ок..... Ама туй твойто си е жива одери я..... П.П. Баща ми е вбранша с колите.... Всички които познавам покрай него РЕКЛАМИРАТ СОБСТВЕН АВТОМОБИЛ реставриран, чуждите, които са рекламирали винаги, ама винаги собствениците са си плаюали за работата.... Няма как да ми я боядисаш качествено и да ми я ремонтираш, при оложение че само частите за ремонта ще ти струват над 1000 лв. може и 2 000 да ти легнат.... една качествена боя за пребоядисване, със хубав кит, и хубав лак аайде и там 1500 лв.... И сам ли ще я правиш, ако е сам щше ти се метнат 2 месеца и повече, говоря за качествен труд, не да ми се лигавиш колкото за рекламата и после да ми се разпада по пътищата...... Айде да с иговорим истината... времето е пари..... Бих купил хляб на беден, пред това да загубя няколко часа за безплатна работа, на някой който има възможност сам да си я свърши и не се нуждае реално от помощ.. Разбирам да си закъсал напътя и да нямаш възможност и да искаш помощ.. ама това.....
 
Просто не знам всички защо се занимават с тази простотия. По-непрофесионална, безсмислена и вятърничева "оферта" тук още не бях виждал. Прав е callpchelp, че не можеш нагло да искаш безплатен висококвалифициран труд, що за дивотия.
 
А не искаш ли да пробваме обратното: аз да дам статия с мой линк и ти да я подадеш за публикуване в този авторитетен сайт, като накрая в статията ще цитирам твоето име като писател? Пак си е оферта :)
 
Абонирам се, че ми е много интересно кой ще ти се навие да ти напише професионална статия от 1500 думи за без пари. Поне сложи в темата, че не предлагаш заплащане. Едно е някой да ти помогне за примерно 200 думи. Не малко, а доста нагло е да искаш да изкараш пари на гърба на някой. Ето го моето виждане на нещата. Да кажем, че някой се навие да ти напише статията (говорим чисто хипотетично, защото така публикувана темата директно ме амбицира да ти тегля една). Той трябва:
- да пише в силно конкурентна ниша, спазвайки всичките особености и терминология;
- да напише SEO издържана статия, надали copy-paste би ти свършил работа;
- да потърси информация, да направи статистики и съпоставка;
- да се разпростре на 6 страници (една страница има горе-долу 250 думи);
- да бърза (има само 24ч.), което означава да зареже всичката си друга работа, за да ти помогне;
- на края да не получи нищо за целия си труд.
Усещаш ли вече колко си нагъл?! Ето какво мога да ти предложа след като не ти се плаща - предложи услуга за услуга. Примерно някой да ти напише статията, а ти ще му измиеш колата. Или ще му разкараш кучето. Или пък ще му изчистиш и подредиш килера. Говоря с тривиални примери, за да придобиеш представа. Времето е най-ценният ресурс, ако искаш някой да ти отдели от своето, предложи същото. Но да очакваш, че ние тука сме благотворителна организация - няма да стане.
 
Абонирам се, че ми е много интересно кой ще ти се навие да ти напише професионална статия от 1500 думи за без пари. Поне сложи в темата, че не предлагаш заплащане. Едно е някой да ти помогне за примерно 200 думи. Не малко, а доста нагло е да искаш да изкараш пари на гърба на някой. Ето го моето виждане на нещата. Да кажем, че някой се навие да ти напише статията (говорим чисто хипотетично, защото така публикувана темата директно ме амбицира да ти тегля една). Той трябва:
- да пише в силно конкурентна ниша, спазвайки всичките особености и терминология;
- да напише SEO издържана статия, надали copy-paste би ти свършил работа;
- да потърси информация, да направи статистики и съпоставка;
- да се разпростре на 6 страници (една страница има горе-долу 250 думи);
- да бърза (има само 24ч.), което означава да зареже всичката си друга работа, за да ти помогне;
- на края да не получи нищо за целия си труд.
Усещаш ли вече колко си нагъл?! Ето какво мога да ти предложа след като не ти се плаща - предложи услуга за услуга. Примерно някой да ти напише статията, а ти ще му измиеш колата. Или ще му разкараш кучето. Или пък ще му изчистиш и подредиш килера. Говоря с тривиални примери, за да придобиеш представа. Времето е най-ценният ресурс, ако искаш някой да ти отдели от своето, предложи същото. Но да очакваш, че ние тука сме благотворителна организация - няма да стане.
То май има един кандидат вече...
 
Адмирации към колегата @xainov който ме е изпреварил и ти е показал пътя. Аз, може би, щях да бъда няколко идеи по-груб. Въпрос на изказ и нрав е ;)

Има една... доста силна максима: "И при инвестирането, костенурките пристигат преди зайците.". Това твърдение олицетворява тази тема. Предполагам си се припознал. И, за да няма грешки... В конкретният случай ти си заек. Искаш без да дадеш. Защо се излагаш по такъв глупав и лековат начин? Какво очакваш с подобна тема? Как си представяш, че колегите ще работят с теб, след като прочетат темата? Каквото сам си направиш, никой друг не може... Бързо я засилвай в кофата, докато темата не е събрала аудитория, че... бизнес няма да видиш ;)

Приятелски съвет: Безплатен обяд няма. Бъди костенурката. Научи се да даваш, за да получаваш.
 
Адмирации към колегата @xainov който ме е изпреварил и ти е показал пътя. Аз, може би, щях да бъда няколко идеи по-груб. Въпрос на изказ и нрав е ;)

Има една... доста силна максима: "И при инвестирането, костенурките пристигат преди зайците.". Това твърдение олицетворява тази тема. Предполагам си се припознал. И, за да няма грешки... В конкретният случай ти си заек. Искаш без да дадеш. Защо се излагаш по такъв глупав и лековат начин? Какво очакваш с подобна тема? Как си представяш, че колегите ще работят с теб, след като прочетат темата? Каквото сам си направиш, никой друг не може... Бързо я засилвай в кофата, докато темата не е събрала аудитория, че... бизнес няма да видиш ;)

Приятелски съвет: Безплатен обяд няма. Бъди костенурката. Научи се да даваш, за да получаваш.
Агрий, по-добре да я маха, че то вече стана мазало.....
 
Мерси, но си мисля, че просто съм написал каквото всички си мислим. Склонен съм да подпомогна друг колега, но да му върша работата, която той се е договорил да свърши ... Не, мерси! Много ги обичам такива тарикати. Накарали лисацата и тя накрала опашката си. Ще те попитам devil ли си, какъв си, ти да не мислиш, че си по-умен от всички тук?! С тъпанарската си тема такъв автогол си вкара, че аз лично никога не бих работил с теб. От мнението ти личи, че си един изключително безочлив индивид без каквито и да било знания по бизнес етика и етикет. А така бизнес НЕ СЕ ПРАВИ!
 
Странна тема от опитен потребител с изряден трейд, която отново показва, че писането на статии у нас все още е силно подценяван труд. Към автора: никой уважаващ себе си и добър копирайтър няма да пише за чест и слава, а на теб ти трябва добър писач, при това спешно. Дори и някой с доста свободно време, ниска самооценка и щекотливо его да се навие, то едва ли ще успее да се справи качествено. Да си я пишеш сам не е опция, поне доколкото виждам пунктуацията ти.
 
Странна тема от опитен потребител с изряден трейд, която отново показва, че писането на статии у нас все още е силно подценяван труд. Към автора: никой уважаващ себе си и добър копирайтър няма да пише за чест и слава, а на теб ти трябва добър писач, при това спешно. Дори и някой с доста свободно време, ниска самооценка и щекотливо его да се навие, то едва ли ще успее да се справи качествено. Да си я пишеш сам не е опция, поне доколкото виждам пунктуацията ти.
Как, как? Опитен потребител?!?
 
Олеле майко, кои извънземни те пратихе теб бре майка ?!
Дай аз ще ти напиша статията, ти ще ми работиш без пари 2-3 дни по моите сайтове, хем да си взема почивка малко...... Шльоко....

Как, как? Опитен потребител?!?
Под опитен май е искал да каже това:
Well-Known Member
Rating - 100%
27 0 0

Рег.:
Окт 14, 2008
Съобщения:
1,621
Харесвания:
94
 
Хаха, и какъв е кярът на този, който ти напише статията? Нали ти ще я пратиш на "авторитетния сайт", т.е. ще бъде от твое име. Момче, нещо не си го измислил.
 

Горе