Търся: Спешно лого за Onbizmaster.com

ADO

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте колеги! Трябва ми някой, който може да ми изработи лого за onbizmaster.com

Изисквания:

- да имате мин. 2 години опит в тази позиция
- добра репутация във форума
- задният фон на логото да е прозрачен;
- логото да е в .png формат;
- логото трябва да съдържа черни и зелени цветове;
- да изработите логото до 24ч. от момента на публикуването на тази обява или приемане на поръчката.

Насока: фирмата се занимава с Онлайн Маркетинг.

Възнаграждение:

Бюджета ми е 50лв.

Плащане:

Само след завършена работа по банков път! Изпратете ми тел. ном. за връзка на ел. поща: [email protected] за да обсъдим подробности.

Важно: изпратете ми портфолио за да мога да избера кой от всички ще направи логото.
 
Последно редактирано:
Аз за белия фон си мисля...
Това с белия фон също е интересно.
Също и това какво друго освен заден може да е фонът?

@ADO Логото е най-добре да е в png формат с прозрачен фон за да можеш да го слагаш върху какъвто и да е фон.
Какво значи плащане само след завършена работа, значи ли, че ако не ти хареса няма да платиш за трудът на човека?
 
Това с белия фон също е интересно.
Също и това какво друго освен заден може да е фонът?

@ADO Логото е най-добре да е в png формат с прозрачен фон за да можеш да го слагаш върху какъвто и да е фон.
Какво значи плащане само след завършена работа, значи ли, че ако не ти хареса няма да платиш за трудът на човека?

Да, имах предвид това. Фонът да е прозрачен, както каза. Ще платя за труда на човека разбира се, затова искам да ми го направи някой с опит. Всеки може да направи лого за 5 мин.без идея.

Ако ще вие по-лесно, мога да ви насоча за структурата на логото. Фирмата се занимава с Онлайн Маркетинг.
 
„някой с опит“ няма да си мръдне и пръста за тез 50лв, че и трябва спешно да се направи!
 
„някой с опит“ няма да си мръдне и пръста за тез 50лв, че и трябва спешно да се направи!
Засега е намерен човек! Благодаря на всички за интереса!

Благодаря и на Кирил, че се включи в темата.

Ако има нещо, ще пиша пак тук. Лека вечер на всички!
 

Горе