Спешно търся програмист

martyyy

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Спешно търся програмист с който да работим по проекти.
Заплащането е индивидуално и се определя на проект.

Изисквания :
PHP&mysql,JS,JQuery

CMS: PrestaShop,OpenCart,WP

и допълнителни :

Code Igniter,Smarty

Пиешете на ЛС

Моля само серизно хора и хора които прекарват повече от 1 час на компютъра :)
 
Последно редактирано:
От: Спешно търся програмист

Я си кажи скайпа или ти ме намери на скайп d3vil4eto0 че не мога да пращам ЛС вече
 
От: Спешно търся програмист

Ако има нещо за Open Cart може да се свържите с мен. Инсталация, отраняване на бъгове, писане на добавки дори пренаписване на нови версии на Open Cart ако сте заинтерсован мога да ви пусна демота
 
От: Спешно търся програмист

За тези пари толкова. Разбирам от всичко горе посочено но за парите който давате само за Opencart съм навит.
 
От: Re: От: Спешно търся програмист

:D :D :D къде видя написани пари как разбра колко давам ,след като съм написал ,че за всеки проект е различно.
Ами да не ти правя анти реклама. Но Обикаляш всички сайтове за ИТ. Ако ви пусна мейл от Вас към Мен тук в форума никой няма да ви пише и няма да иска да работи с вас !!!!
 
От: Re: От: Спешно търся програмист

Ами да не ти правя анти реклама. Но Обикаляш всички сайтове за ИТ. Ако ви пусна мейл от Вас към Мен тук в форума никой няма да ви пише и няма да иска да работи с вас !!!!

Аз от любопитство се интересувам парите какви са.
 
Re: От: Re: От: Спешно търся програмист

Заплащането е индивидуално и се определя на проект.
някой прави ли си труда да чете изобщо

а относно обикалянето на форуми ,просто получавам оферти от фирми ,но тъй като си има достатъчно работа ,просто се опитвам да помогна на някой който няма - но нали сме Българи тря се плюем
 
От: Спешно търся програмист

могa дa дa се включa с php i mysql a инaче нямaм проблеми с инстaлирaнето нa шоп системите или кaквото и дa е друго и кaто цяло с всички други CMS системи
 
От: Re: От: Re: От: Спешно търся програмист

някой прави ли си труда да чете изобщо

а относно обикалянето на форуми ,просто получавам оферти от фирми ,но тъй като си има достатъчно работа ,просто се опитвам да помогна на някой който няма - но нали сме Българи тря се плюем

Демек е имагинерно число така ли? Нищо не ти пречеше да дадеш пример: ВП сайт с къстъм темплейт = 14лв. ето толкоз ли е сложно. А то в плюенето ни е чара в България бре. Представяш ли си ако всичко ни беше наред? Скууууууууууука.
 

Горе