Списък на CPA мрежите

gangster

New Member
Ето ви малък списък на CPA мрежите, може да е полезен на някой: Виж файлът List of CPA Networks.txt

Препоръчителни CPA мрежи:

AzoogleAds
Affiliate.com
Clickbooth
Copeac
Hydra Network
Maxbounty
NeverBlueAds
PepperJam

CPA мрежи, при които не е задължително телефонното интервю (не съм ги проверявал и няма гаранция, че няма да ви звънят):

Peerfly - проверени са не са ми звъняли
ClickXchange
Darkblue
Essociate
Sharesale
Bluephoenixnetwork
Linkshare
Cj
Clickbooth
Capitall network
Comission xchange
Coproser
Affiliateer
adcommunal
affiliace
wotogepa
incentreward

CPA мрежи с Content locker:

CPALead
adscendmedia
instantdollarz
leadbolt
dollarade
blamads
pinballnetwork
LoudMo

*Винаги проверявайте отзивите за дадена мержа преди да се регистрирате!
 
Само да спомена, AzoogleAds са вече(всъщност от доста време) - Epic Direct Network, и са добра мрежа, имат много голямо разнообразие на продукти от health-нишата(може би са #1 в броя на оферти, плащане, разнобразие на оферти в тая ниша)

Също и Hydra Network са добри, но в последно време играят само с дебелите играчи(апрув-а е труден)

Affiliateer - неплащат или бавят супер много плащанията със тъпи извинения, шейвването и оферите са отделен кахър.

Affiliate.com, CPALead, PepperJam (и др) - банан :)(ползвал съм copyrighted контент...)
 
От: Списък на CPA мрежите

Maxbounty
NeverBlueAds

От тези двете звънят. На едната ми се падна да приказвам с мъж, на другата беше жена. Първо те питат дали може да говориш английски език. Ако отговориш положително те питат основни неща.

За трафика на сайта ти, Какви неща ще промотираш, Дали ще ползваш платен трафик или от търсачките. И като те приемат ще почнат да ти досаждат за нови оферти, защото получават някакви бонуси за тях. Нищо, че тематиката на сайта ти да е за автомобили, а те да ти казват, че новата оферта за хапчета за отслабване много добре конвертира. :lol:
 
От: Списък на CPA мрежите

Те от повечето звънят, малко е безсмислено вече според мен щото всеки може да прочете из нета какво да им отговаря. :D

Maxbounty ме караха аз да им звъня и ги отсвирих. :wink: В Clickbooth като си попълних данните нещо заеба и ги пратило 2 пъти и онези ме от хвърлиха заради дублирането, писах им каква е работата и повече ни вест - ни кост от смухтерите. :)
 
Последно редактирано:
Clickbooth - и оттам бях лапнал банана преди година, сега преди месец ми пратили писмо, молят се да се върна при тях

А тая от maxbounty, сякаш ми говори мацка от еротично предаване :)

Кат се регна някъде, аз им се обаждам първо, и вместо те да ме питат, аз ги застрелвам с въпроси, и повечето се отказват да ми питат обичайните въпроси :D
 

Горе