Списък със сайтове за обяви

aquilax

Member
Като е тръгнало така със списъци, ето и списък със сайтове за обяви. До момента са около 200, всички са активни, добавяни са този уикенд с директни връзки към страниците за публикуване, където е възможно и категории към специализираните сайтове.

http://goo.gl/yWHqB

Ако съм пропуснал някой сайт (със сигурност съм), моля да го добавите в публичния sheet.

Надявам се списъкът да е полезен на някой.
 
От: Списък със сайтове за обяви

Репутация от мене. Много полезно. Има ли възможност да се добави колона в която да се опише дали сайта предоставя възможност за добавяне на снимки и ако може да се добавят колко на брой?
 
От: Списък със сайтове за обяви

Някой има ли списък с тия сайтове, за обяви, в които можем да ръгнем някак си линк с анкор и дали има такива, които можем да използваме за по-добри резултати в серп?
 
Аз на колко още древни теми, ще попадам при търсене в Google :D
Да, забележи какви са датите и вече следва да се замислиш колко от тях съществуват още. Според мен сайтовете за обяви доста уредяха с последните 5 години.
 
Да, забележи какви са датите и вече следва да се замислиш колко от тях съществуват още. Според мен сайтовете за обяви доста уредяха с последните 5 години.

Уредяват, щото има главни за това. Olx, базара набира скорост, Facebook обяви пък ся нещо ново и гледам доста хора от тук са доволни.
Бях попаднал на темата тук при някакво търсене в гугъл, ма за какво беше......... Добре се класира форума :D
 

Горе