Списък с бг фешан/дамски блогове.

Yurnero99

Active Member
Здравейте,

Пускам една бърза тема преди лягане.

Нужен ми е списък с посещавани блогове на тема мода/за жената/здраве.

Ако някои знае нещо, ще бъда благодарен
 
От: Списък с бг фешан/дамски блогове.

Здравейте,

Пускам една бърза тема преди лягане.

Нужен ми е списък с посещавани блогове на тема мода/за жената/здраве.

Ако някои знае нещо, ще бъда благодарен

Почти 100% от членовете на форума имат подобни сайтове, но никой не желае да му оспамват сайтовете. Кажи за какво ти е нужно това, за да успееш да си свършиш качествено работата!
 
От: Списък с бг фешан/дамски блогове.

Да. Мислех си следното:

Давам на блогъра продукт/артикул. Той го използа и написва ревю (надявам се, положително). Той печели безплатен мърчандайз, а аз печеля линк и позитивно ревю.
 
От: Списък с бг фешан/дамски блогове.

Това е добра практика и винаги е носила успех, но за целта трябва да потърсиш и да отсееш качествените сайтове в съответната ниша. Успех!
 
От: Списък с бг фешан/дамски блогове.

Точно затова ми е нужен някакъв списък. Щото пък най-големите няма да се занимават с такива глупости, щом не е замесен кеш.
 
От: Списък с бг фешан/дамски блогове.

Точно затова ми е нужен някакъв списък. Щото пък най-големите няма да се занимават с такива глупости, щом не е замесен кеш.

Никога не знаеш, не пречи да опиташ, пък каквото се случи, винаги някой може да те изненада приятно.
 
От: Списък с бг фешан/дамски блогове.

Ето няколко, за които се грижим: zdraveikrasota NET iwomanbox COM :)
 
От: Списък с бг фешан/дамски блогове.

Мерси. Сайтовете са хубави, но имат малко посещения все още. Така или иначе, стоката, която предлагам е сезонна така, че си ги записвам за по-нататък. Благодаря
 
От: Списък с бг фешан/дамски блогове.

Направи си блог, пиши си статии , докарай трафик , да видиш лесно ли става , после си имай претенции :)
Работил съм с колегата w-seo - винаги коректен , предлагащ статии в хубави и поддържани сайтове
 
Последно редактирано:
От: Списък с бг фешан/дамски блогове.

На тая мадама блога и е много посещаван, може и да ти върже, пробвай! http://lussisworldofartcraft.blogspot.bg/

Да, този блог е по-посещаван от горните, но не е много в моята ниша.

Обаче като се замисля... тези, които го четат са жени, а модата = жени. Така, че ще го имам предвид. Благодаря ти за линка.

П.С. Само дето Thranduil ми изкара акъла на фронт пеиджа
 

Горе