Списък с платени артикъл директории или подобни сайтове

webstil

Well-Known Member
Здравейте пак съм аз, интересувам се от платени артикъл директории с добър ПР, които не са много оспамени и няма хипер много статии на хиляди тематики и разбира се, цената за статия да не е огромна. Не е проблем да са и чисто ваши сайтове, а не директории, в които няма да ме ограбите за публикуване на статия. Сещате ли се за нещо подобно? Искам да си набавя добри контекстуални линкове, а в моята ниша почти няма сайтове, от които да направя това. Говоря за сайт на български. Освен това може да се договорим нещо да поставите статии и в мои поддържани сайтове на различни тематики. Благодаря ви предварително.
 
От: Списък с платени артикъл директории или подобни сайтове

Искам да си набавя добри контекстуални линкове, а в моята ниша почти няма сайтове, от които да направя това.

Колега коя е вашата ниша, можем да измислим нещо.
 
Последно редактирано:
От: Списък с платени артикъл директории или подобни сайтове

Може и да не са платени, макар че гледам вече от безплатните артикъл директории, са останали не повече от 5, които одобряват редовно и може да пуснеш статия. Другите или имат някакви проблеми с логин формата ,или не са одобрявали статия от година, или нещо друго.
 
От: Списък с платени артикъл директории или подобни сайтове

Може и да не са платени, макар че гледам вече от безплатните артикъл директории, са останали не повече от 5, които одобряват редовно и може да пуснеш статия. Другите или имат някакви проблеми с логин формата ,или не са одобрявали статия от година, или нещо друго.

Ако желаеш използвай този - не се изисква регистрация, одобрява се редовно. :)
 

Горе