Търся: Партьор за бебешка страница 42 000 последователи

verjito89

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
55   0   0
Здравейте!
Търся партньори , които да предоставят награда или парична сума в тематична страница за деца, чрез която правя конкурси с цел популяризиране на моята страница, както и страницата на партньора, за да си подпомогна финансово. Ако имате нужда от подобна дейност, от мен ще зависи да проведа самият конкурс и да следя дали са последвани двете страници. А от вас се изисква само да предоставите наградата. :)
Едната ми страница е около - 42 000 последователи, другата е близо - 7000 харесвания, а последната е близо 2000 харесвания. Бих се радвала да срещна още страници, с които да си бъдем взаимно полезни и да работим дългосрочно... 😊
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_20230603-093536.png
    Screenshot_20230603-093536.png
    148.9 KB · Преглеждания: 14
  • Screenshot_20230603-093532.png
    Screenshot_20230603-093532.png
    158.1 KB · Преглеждания: 16
  • Screenshot_20230603-093525.png
    Screenshot_20230603-093525.png
    139.6 KB · Преглеждания: 15
Последно редактирано:
Не съм сигурен, че разбирам правилно. Значи търсиш не спонсор а рекламодател за да му направиш конкурс в страницата си като в същото време му рекламираш и неговата, правилно ли съм разбрал ?
 
Не съм сигурен, че разбирам правилно. Значи търсиш не спонсор а рекламодател за да му направиш конкурс в страницата си като в същото време му рекламираш и неговата, правилно ли съм разбрал ?
Да търся някой да предостави награда като има условия да се харесват двете страници по скоро е спонсор защото ще даде награда и за мен парична сума :) страницата е подходяща и за други дейности не е задължително да са на такава тематика щом се дава награда хората са доста активни и следя дали са изпълнили всички условия
 
Трудна работа, особено последната година. Ефектът от подобни конкурси е минимален за спонсора/рекламодателя и обикновено е безсмислено от негова гледна точка. Още повече, че обикновено е или награда или хонорар (а доколкото разбирам искаш хем да осигури наградата, хем да плати и на теб). Все пак успех, може някой да се навие, търси бизнеси сега прохождащи, които имат нужда да излязат по-лесно напред измежду конкуренцията.
 
Трудна работа, особено последната година. Ефектът от подобни конкурси е минимален за спонсора/рекламодателя и обикновено е безсмислено от негова гледна точка. Още повече, че обикновено е или награда или хонорар (а доколкото разбирам искаш хем да осигури наградата, хем да плати и на теб). Все пак успех, може някой да се навие, търси бизнеси сега прохождащи, които имат нужда да излязат по-лесно напред измежду конкуренцията.
Да :) До сега така съм я развила страницата с конкурси не искам друг вид реклама да се качва за сега там иначе щях да я използвам за статии но на този етап се спирам всеки сам решава дали ще се съгласи старая се да има ефект
 
И на мен пиши да огледам за какво става въпрос, предходни конкурси, ако има правени да погледна и каква награда се очаква.
 

Горе