Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

harkon

New Member
Гледайте след 1,40 минута.

[video=youtube;WeCQ9-5-4wg]http://www.youtube.com/watch?v=WeCQ9-5-4wg[/video]

20120504.xgdbkehokw.wm.jpg

"Елате при мен! Аз съм като Бог!", проповядва от екрана Данаилов-младши.
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

// Сега го до изгледах и бих казал че каза доста верни работи ама все пак май е дръпнал един джойнт :D
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

На мен ми намирисва на гадна американска секта, а момчето е с промит мозък и идва тук за да зарибява. Недопустимо е да се популяризира такова нещо! Нека го слушат близките му, приятелите му, въображаемите му съюзници, ама не и ние!!! Мама, тати или баба му дават 10 лева на ден и това му стига... този май работа не е видял през живота си, затова от скука се е докарал до това състояние... Говори много, а нищо не казва реално.. сектант :)
 
От: От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

// Сега го до изгледах и бих казал че каза доста верни работи ама все пак май е дръпнал един джойнт :D
Да, някои неща, които казва са верни, но тях ги знае всеки вярващ и религиозен човек. Повечето неща от брътвежите му са пълна абстракция, от която си личи, че не е много наясно с християнството, религията и Христос. Главата му е наблъскана от някаква секта с пълни дивотии, до такава степен, че вече не разграничава какво мисли и къде се намира...
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Според мен няма нищо ненормално в него. Даже правя евала на такива хора, като него.

Водещия :Случайно едни кучета минават покрай професор и го изяждат и го убиват
Отговор : БРАВО
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Много истини казва, със сигурност доста хора няма да го разберат. При него проблема е, че не може да се изразява както трябва и някои неща звучат странно, но ако се вслушате, може и да успеете да разберете какво има предвид.
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Според мен няма нищо ненормално в него. Даже правя евала на такива хора, като него.
Младеж, ти на колко си години?
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Ето ви още бисери:

[video=youtube;M9TCkIdmV50]http://www.youtube.com/watch?v=M9TCkIdmV50[/video]
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

4,52 - квинтесенцията: и двамата в кадър забравят за що иде реч. :D :lol:

На Харконя Гушкащите Месии! :?
harkon-е, няма ли кой да те гушка, бре? :(
 
От: От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

4,52 - квинтесенцията: и двамата в кадър забравят за що иде реч. :D :lol:

На Харконя Гушкащите Месии! :?
harkon-е, няма ли кой да те гушка, бре? :(

Помияр, къде видя мой месия?
 
От: От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

къде видя мой месия?
Че кой друг пуска теми с такива неща? :clap:
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

този май работа не е видял през живота си, затова от скука се е докарал до това състояние... Говори много, а нищо не казва реално.. сектант :)
Точно това е станало. Забелязал съм, че безделниците много ги избива да философстват като този. Нема го закачате, че това е на тати разочарованието. Колко ли майни му е вкарал С Данаилов на този полуфабрикат без работа:)
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Казвал истини...какви истини казва бе, вие нормални ли сте? Тоя е абсолютен шизофреник, ходел да "гушка" хората по улицата, това нормално държание ли е на възрастен човек? Нека ми дойде и да ме гушне тоя вмирисан хипар, ще го оставя без зъби. От всичките му брътвежи нищо не разбрах, ебати безсмислиците. Бог бил куче, Бог бил професор, той се радвал, че кучетата изяли дядото. :shock:
 
От: От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Казвал истини...какви истини казва бе, вие нормални ли сте? Тоя е абсолютен шизофреник, ходел да "гушка" хората по улицата, това нормално държание ли е на възрастен човек? Нека ми дойде и да ме гушне тоя вмирисан хипар, ще го оставя без зъби. От всичките му брътвежи нищо не разбрах, ебати безсмислиците. Бог бил куче, Бог бил професор, той се радвал, че кучетата изяли дядото. :shock:

Държанието му е странно, аз също не подкрепям такова поведение, но има неща, които малко хора биха разбрали. Просто не му хващате мисълта, защото говори странно и объркващо, той някак си не може да каже това, което мисли и за това се получава това объркване. Аз му разбирам мисленето и схващам всичко, въпреки това не подкрепям едно такова поведение, защото пред повечето хора наистина изглежда като луд.
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Е обясни де, кое по-точно трябва да се разбере?
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Ами той използва думата бог, но не в религиозния смисъл, иска да каже че всеки човек има нещо в себе си. Абе сега не ми се мисли, че ми се спи и ще изръся някоя глупост и аз :)
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Е и ти нищо не ми каза, явно трябва да съм на твърди наркотици, за да го разбера.
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Е и ти нищо не ми каза, явно трябва да съм на твърди наркотици, за да го разбера.

Пробвай, може пък да стане, знае ли човек :)
 
От: Според вас, Владимир Данаилов нормален ли е?

Ами той използва думата бог, но не в религиозния смисъл, иска да каже че всеки човек има нещо в себе си. Абе сега не ми се мисли, че ми се спи и ще изръся някоя глупост и аз :)
Явно трябва много да ти се спи и да не мислиш, за да си въобразиш, че си разбрал речта му. :)
 

Горе