Станете наш партньор долу вдясно на сайта ни и печелете окол

Bet

New Member
Станете наш партньор долу вдясно на сайта ни и печелете около 1000 лева
на месец от нашите комисиони!
 
Господине, средно толкова се получават от рекламата, но ако вие само се регистрирате и не рекламирате активно сайта много ясно, че даром гарантирано нищо няма да получите.
Надявам се това да е подробна информация за вас.

emililiev каза:
ОК. За 1000 на месец ще намерите доста партньори, ако разбира се са гарантирани!!!!

А те не са, нали!? :roll:
 
Хехехе смешна работа. Bet ти да не си от Bet-At-Home, че ми предлагаш работа? А ако сега им пиша едно писамце и те обвиня във спам и подвеждащ текст на рекламата? Дали акаунта ти ще бъде активен дълго време? Можеше да влезеш и да кажеш момчета вижте сега еди кой си предлага много хубава афф програма, аз печеля от нея ако искате и вие пробвайте, може да се регистрирате под моя афф ако искате и т.н. Спамерска работа!
 
Господине, всичко е обяснено в сайта!

emililiev каза:
Напълно съм на ясно колко се получават. Заяждам се, и се извинявам.
Не мислите ли обаче, че е хубаво да обясните как плащате. Процент от печалба, регистриран потребител, или как. Това имам в предвид!
 
Господине, няма спам, подвеждащ текст и не Ви предлагам работа.
Казал съм ви само във форума за афилиейт програми НАКРАТКО с мои думи следното:
Tsanko каза:
момчета вижте сега еди кой си предлага много хубава афф програма, аз печеля от нея ако искате и вие пробвайте, може да се регистрирате под моя афф ако искате и т.н.
Хм, в този форум май всички само се заяждате.


Tsanko каза:
Хехехе смешна работа. Bet ти да не си от Bet-At-Home, че ми предлагаш работа? А ако сега им пиша едно писамце и те обвиня във спам и подвеждащ текст на рекламата? Дали акаунта ти ще бъде активен дълго време? Можеше да влезеш и да кажеш момчета вижте сега еди кой си предлага много хубава афф програма, аз печеля от нея ако искате и вие пробвайте, може да се регистрирате под моя афф ако искате и т.н. Спамерска работа!
 
Не се заяждаме но можеше да пуснеш линковете в един пост а не във всяка категория да ги има :)
 
Господине, съжалявам, но не са пуснати във всяка категория. Колкото до заяждането се заяждате всички.
inviSible каза:
Не се заяждаме но можеше да пуснеш линковете в един пост а не във всяка категория да ги има :)
 
inviSible каза:
Не се заяждаме но можеше да пуснеш линковете в един пост а не във всяка категория да ги има :)
и по някакъв начин да докажеш, че си от екипа на bet-at , защото аз имам там акаунт и няма да ми е проблем да им драсна едно писъмце.. Те са коректни хора и най-късно до утре ще ми отговорят ;)
Доказателство ! Просто искаме доказателство...
 
Може би се зачждаме защото мразим спамери, а аз днес съм в такова настроение, чеее....аве надявам се да не си спечелил много :)
 
Господине, вие не сте само от заяждащите се, но и от най- глупавите. Не съм от екипа на Бет ат хоум, колко пъти да го повтарям.

Moko каза:
inviSible каза:
Не се заяждаме но можеше да пуснеш линковете в един пост а не във всяка категория да ги има :)
и по някакъв начин да докажеш, че си от екипа на bet-at , защото аз имам там акаунт и няма да ми е проблем да им драсна едно писъмце.. Те са коректни хора и най-късно до утре ще ми отговорят ;)
Доказателство ! Просто искаме доказателство...
 
Bet каза:
Господине, вие не сте само от заяждащите се, но и от най- глупавите. Не съм от екипа на Бет ат хоум, колко пъти да го повтарям.

Хората тук се опитаха да ти обеснят, как да го направиш културно, ама ти не вдяваш май? Не говори за теб добро, щом наричаш някой "глупав", не знам защо си позволяваш такива думи. Никой не се отнася с теб така, не виждам защо си го позволяваш.
 
Господине и Вие май не сте в час. Хората тук не се опитаха да ми обяснят как да го направя културно, а се заяждат за вече направено нещо без да ги интересува обяснили ли са ми как и т.н.


nik0la каза:
Bet каза:
Господине, вие не сте само от заяждащите се, но и от най- глупавите. Не съм от екипа на Бет ат хоум, колко пъти да го повтарям.

Хората тук се опитаха да ти обеснят, как да го направиш културно, ама ти не вдяваш май? Не говори за теб добро, щом наричаш някой "глупав", не знам защо си позволяваш такива думи. Никой не се отнася с теб така, не виждам защо си го позволяваш.
 
Тук на хората им е ясно за какво го пишеш това и със сигурност никой не се заяжда със теб.Такива като теб всеки ден ги виждам и вместо да си пуснат един нормален пост трябва да спамят по форумите.Никой не се заяжда с теб приеми приятелски съветите написани по долу и ще имаш по голям успех от това.
Поздрави.
 
Господине, приех съветите въпреки, че такива почти нямаше. Имаше най- вече заяждания, но само двама си признаха. Единия нарочно, другия, защото днес не бил на кеф.

EzRoLiT каза:
Тук на хората им е ясно за какво го пишеш това и със сигурност никой не се заяжда със теб.Такива като теб всеки ден ги виждам и вместо да си пуснат един нормален пост трябва да спамят по форумите.Никой не се заяжда с теб приеми приятелски съветите написани по долу и ще имаш по голям успех от това.
Поздрави.
 
Bet, ще ти драсна два реда, подчертавам, че не се заяждам.

Можеш да си пуснеш спокойно по два линка за афилиейт програмите, като единия да е със, а другия без твоето ID. Нека хората сами да си решат дали искат или не да се регнат през твоя реферал 8)

А относно това, че всичко си пише на сайта, не виждам смисъл да ти ползвам реферала, при положение, че никакво инфо не си ми дал за програмта. Не го приемай лично.
 
Bet каза:
Господине, приех съветите въпреки, че такива почти нямаше. Имаше най- вече заяждания, но само двама си признаха. Единия нарочно, другия, защото днес не бил на кеф.

EzRoLiT каза:
Тук на хората им е ясно за какво го пишеш това и със сигурност никой не се заяжда със теб.Такива като теб всеки ден ги виждам и вместо да си пуснат един нормален пост трябва да спамят по форумите.Никой не се заяжда с теб приеми приятелски съветите написани по долу и ще имаш по голям успех от това.
Поздрави.

Господинее..ако беше влязал във форума, написал пост в който се представяш, питаш нещо или ни казваш нещо полезно с УДОВОЛСТВИЕ бих ти отговорил подобаващо. Също така ако не беше написал ТОЗИ пост по най-долния и спамерски начин за да може да сложиш линкове нямаше да направя и някои други неща. Айде сега бегай да спамиш някъде другаде, че ми писна!
 

Горе