Стартиране на сайт за безплатни обяви

achkata

New Member
Така, да обесня сега малко.

Сайта вече е готов. Проблема се състои в това, как да привлека първите клиенти, които да си постнат обявите, от там, нататък вече, ще е по лесно. Чудя се, дали да копирам няколко обяви от други места и да ги сложа в моя сайт, за да не е съвсем празен отначало? Вие какво ще кажете?:rolleyes:
 
От: Стартиране на сайт за безплатни обяви

Първо пиши URL на сайта, после покани учтиво колегите които имат нужда от подобна услуга да публикуват обявите си и при теб.
Предложи им някаква екстра, като безплатно подсилване на обявата или каквото имаш там препоръчани, на фокус, ....
 
От: Стартиране на сайт за безплатни обяви

Малката подробност е, че сайта е в много определена нисша.
Сайта е за имоти и то извън България, по конкретно само за Флорида, САЩ
 
От: Стартиране на сайт за безплатни обяви

С удоволствие бих си публикувал обявите, стига да не се окаже загуба на време. :)
 
От: От: Стартиране на сайт за безплатни обяви

Ха ха ха :)
Наистина ме разсмя :)

истината е в дребните неща, другия път почвай с тях.

И аз с удоволствие бих си пуснал обявите там стига някой ден да имам имот за продажба във Флорида....


Сега стига съм спамил аз започваш ти

намираш сайтове с малки обяви за имоти филтрираш до Флорида и започваш да пишеш мсг на хората.

Направи си шаблон:

Здравейте
Казвам се еди как си
много ми хареса вашата обява в еди койси сайт за еди какво си ..бла бла
може ли да Ви помоля да си я публикувате и в моя сайт бла бла ...

беср тегардс и етц


Малката подробност е, че сайта е в много определена нисша.
Сайта е за имоти и то извън България, по конкретно само за Флорида, САЩ
 
От: Стартиране на сайт за безплатни обяви

Е бива ли 2016 сайта ти да изглежда по този начин?
 
От: Стартиране на сайт за безплатни обяви

Е бива ли 2016 сайта ти да изглежда по този начин?

Как да изглежда бе пич?Кво не ти харесва?Такъв тип сайт трябва да може да ти свърши работа.Боли го човека че дизайна не му е мега/гига/тера як.
 
От: От: Стартиране на сайт за безплатни обяви


Ами не съм програмист или уеб дизайнер. Сайта не съм го правил аз. Не разбирам какво не Ви харесва в него, ще се радвам да ми обясните, защото от линка който сте дали, нищо не мога да разбера, а и както е казала колежката, за мен е важно да върши работа.
 

Горе