Статии по 0.80лв./100 думи

Статус
Not open for further replies.

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте на всички!
Днес, като юлска оферта пускам статити за по 80 стотинки за 100 думи!
Приемам поръчки на нични съобщения, работя с предварително заплащане по PayPal.
 
Последно редактирано:
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

Искам една пробна статия 200-300 думи, ако е ок ще искам по 2-3 на ден.
 
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

При поръчка на статия колко е срока за изпълнение, уникалност и проверка за грешки ...
 
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

За три изречения пет грешки не са кой-знае какво, но все пак предлагате съдържание срещу пари. Даже и по-евтини да са статиите които ще пишете е редно граматиката да Ви е на минимум 99.99%. А допускате груба грешка и в заглавието, нищо лично, но 0.80 стотинки е по-малко от 1 (една) стотинка за 100 (сто) думи?!? Хиляда думи за 8 стотинки ли е цената или не е такава щото сте имали предвид 0.80 лева?
1. *Здарвейте
2. *пуска
3. *статити
4. *за по
5. *ла нични
 
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

За три изречения пет грешки не са кой-знае какво, но все пак предлагате съдържание срещу пари. Даже и по-евтини да са статиите които ще пишете е редно граматиката да Ви е на минимум 99.99%. А допускате груба грешка и в заглавието, нищо лично, но 0.80 стотинки е по-малко от 1 (една) стотинка за 100 (сто) думи?!? Хиляда думи за 8 стотинки ли е цената или не е такава щото сте имали предвид 0.80 лева?
1. *Здарвейте
2. *пуска
3. *статити
4. *за по
5. *ла нични

Можеш да питаш клиентите ми дали във всяка статия откриват грешки...проверявам внимателно и ги пускам през програма, а тук пиша бързо и понякого през телефон, затова по този начин. Веднага се намерихте 200 коректора на съдържанието...отзивите ще ги чакам от клиентите ми, а не от хора, които си търсят само за какво да се заядат.
 
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

Питам клиентите:
Как е граматиката на дълбоко уважавания автор?
Надявам се да ми отговорят клиентите, не бързам, когато отговорят. Ако имат мерак разбира се. А авторът да не бърза толкова и няма да бърка. И за протокола: 0.80 ябълки не са 0.80 круши. Ако ме разбираш...
 
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

Cross, извинете! Не съм клиент. И аз съм автор, редактор. И мисля, че Kakatisisi е прав(а). Ако тук пишете с грешки, как биха Ви повярвали нови клиенти?
И откъде го измислихте това съкращение "стот."? Уточнявам - не е заяждам! Добронамерена съм!
 
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

Cross, извинете! Не съм клиент. И аз съм автор, редактор. И мисля, че Kakatisisi е прав(а). Ако тук пишете с грешки, как биха Ви повярвали нови клиенти?
И откъде го измислихте това съкращение "стот."? Уточнявам - не е заяждам! Добронамерена съм!

Не пиша нито от вчера, нито от 1 месец...
Имам много доволни клиенти зад гърба си, които са собственици на много известни сайтове. При положение, че пиша от телефона понякога си мисля, че е оправдано да се допусне някоя правописна грешка. Статии с грешки съм предавал може би 1 - 2 в целия си живот, и то е било статия от 1000 думи, в която съм изпуснал 1 буква. Просто вече наистина взе да ми идва повече някой да се чуди как да ти оспами темата, защото подбиваш цените...мисля, че тук само клиенти могат да коментират, защото те са виждали статиите ми.
 
Последно редактирано:
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

Вчера поръчах две статии на колегата, доволен съм от свършената работа, дадох му срок за 1 ден, изпълни и това изискване, има над 95% уникалност , да не кажа и 100%, сега за една две запетайки или дребна грешка лично за мен не е проблем, така че съм доволен и ще поръчам отново
 
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

И аз получих тестова статия. Както @pepo_999 каза - някоя изпусната запетайка и техническа грешка (объркана буква). Пише ОК иначе. Статията ми е със 100% уникалност.
 
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

Обикновено не се обаждам из форума, освен ако не е належащо, но нещо тук ми направи известно впечатление. И за да не излезе, че и аз се заяждам, няма да пускам цитати, нито да споменавам никове, но забелязах, че в отправените критики към Крос съответно има: 1 - грешка в пунктуацията и 2 - чисто техническа грешка. Занимавам се професионално с писане и преводи на академична, езотерична и self-help литература от векове (с художествената проза тепърва наваксвам), но и при мен се случват такива. Никой не е 100% съвършен, всички допускаме грешки понякога (някои - по-често, но това е друга тема). Да търсим ПЪЛНО съвършенство тук, каквото и в каквото и да било друго, е крайно нереалистично и не допринася с нищо конструктивно, защото, както е казал мъдрецът, съвършен е само Господ. А човекът непрекъснато се учи. Особено когато борави с езика, който не е математическа величина. Не мисля, че една тема, пусната от човек, който си търси поръчки, т.е. работа, трябва да бъде предмет на подобна остра критика, макар отчасти да се съгласявам с критикуващите, че е абсолютно препоръчително и дори необходимо тя да бъде издържана по най-добрия възможен начин, за да дава ясна представа за речевата и писмена култура на автора си. Иначе личното ми мнение към автора е, че цената му е прекалено ниска. Има една великолепна книга - ТАКА МИСЛЯТ МИЛИОНЕРИТЕ (The Millionaire Mind, https://en.wikipedia.org/wiki/The_Millionaire_Mind) на Томас Станли, в която авторът прекрасно обяснява силната взаимовръзка между качеството, цената и доверието на клиента. Не зная дали е преиздавана тук (четох я преди доста години), но я препоръчвам горещо на всеки, който се интересува. Лек и слънчев летен ден на всички! :beer:
 
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

Обикновено не се обаждам из форума, освен ако не е належащо, но нещо тук ми направи известно впечатление. И за да не излезе, че и аз се заяждам, няма да пускам цитати, нито да споменавам никове, но забелязах, че в отправените критики към Крос съответно има: 1 - грешка в пунктуацията и 2 - чисто техническа грешка. Занимавам се професионално с писане и преводи на академична, езотерична и self-help литература от векове (с художествената проза тепърва наваксвам), но и при мен се случват такива. Никой не е 100% съвършен, всички допускаме грешки понякога (някои - по-често, но това е друга тема). Да търсим ПЪЛНО съвършенство тук, каквото и в каквото и да било друго, е крайно нереалистично и не допринася с нищо конструктивно, защото, както е казал мъдрецът, съвършен е само Господ. А човекът непрекъснато се учи. Особено когато борави с езика, който не е математическа величина. Не мисля, че една тема, пусната от човек, който си търси поръчки, т.е. работа, трябва да бъде предмет на подобна остра критика, макар отчасти да се съгласявам с критикуващите, че е абсолютно препоръчително и дори необходимо тя да бъде издържана по най-добрия възможен начин, за да дава ясна представа за речевата и писмена култура на автора си. Иначе личното ми мнение към автора е, че цената му е прекалено ниска. Има една великолепна книга - ТАКА МИСЛЯТ МИЛИОНЕРИТЕ (The Millionaire Mind, https://en.wikipedia.org/wiki/The_Millionaire_Mind) на Томас Станли, в която авторът прекрасно обяснява силната взаимовръзка между качеството, цената и доверието на клиента. Не зная дали е преиздавана тук (четох я преди доста години), но я препоръчвам горещо на всеки, който се интересува. Лек и слънчев летен ден на всички! :beer:

Брини, благодаря за коментара! Ще го имам предвид.
 
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

Не е коректно от твоя страна да подбиваш цената по този начин. То и 1лв на 100 думи е изключително малко, а да не говорим за 0.80 стотинки. Аман.

Що не оставите момчето на мира? Всеки сам има право да определя цената на труда си. От цялата тази работа печели само обикновения потребител. Поздрави!
 
От: Статии по 0.80 стот./100 думи

Не е коректно от твоя страна да подбиваш цената по този начин. То и 1лв на 100 думи е изключително малко, а да не говорим за 0.80 стотинки. Аман.

Напротив, точно подбиването на пазарната цена е коректното! Май в България забравихме какво е пазарът. Свикнахме с монопола, примерно един продукт да е на една и съща цена в 10 магазина? И тук е същата работа, и аз се чудя защо всеки копирайтър се движи в един и същ диапазон на цената. Като си тъсиш дизайн на лого примерно, може да намериш от 200 и от 20, би трябвало и тук да са така нещата...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе