Статична страничка, а всъщност много печеливш сайт? :д

Krasimircho

New Member
Здравейте искам да ви попитам дали със сайтче на което има меню Home, ревюто на продукта който предлагам и About us може да се изкара нещо прилично ...

Задавам този въпрос, за да чуя и вашето мнение дали някой купувач би си купил нещо от някакво малко сайтче(магазинче) в моя случай .. или ще иска да види някакъв по - голям сайт и да се увери че няма лъжа няма измама?

Става въпрос за жени.. мисля да се заема с едно такова малко проектче, тъй като те правят най - големите и безсмислени разходи.. А ако трябва да съм честен, аз това търся.

Мисля да се заема с малко проектче, защото ще ми е първото по което ще се занимавам сериозно а и аз съм на 16 и не търся "големите пари" едно 100$ месечно е предоволно :)

Та, вземете вие думата...........
 
От: Статична страничка, а всъщност много печеливш сайт? :д

Ти как ще се почустваш,ако влезнеш в магазин с една стока?Без значение е колко уникална е тя.Има поговорка "Една птичка пролет не прави"
Това е моето мнение.Изчакай и други.
 
От: Статична страничка, а всъщност много печеливш сайт? :д

Може, що да не може? Като е направен както трябва да изглежда професионално нямаш грижи. както казват митничарите "вземам ти пример":

Код:
http://www.idollash.com/

Малко повече е шаренията, но може и по семпло да го направиш. Ще ти трябват и следните страници:

Testimonials
Ingredients
Contact Us
Order page
 
От: Статична страничка, а всъщност много печеливш сайт? :д

Можеш естествено, но за конверсия ще ти трябват (според продукта де):

- Contact страница, защото хората искат да знаят, че има някой реален човек зад бизнеса, който гледат - с адрес и телефон ще е супер добре и контакт форма.

- Happy Stories (testimonials) - споделени мнения на доволни потребители, които ще накарат и обедат другите.

- faqs - за да им обясниш как, какво, защо и т.н., което реално ще ти спести и тъпи въпроси, но реално не са ако потребителите ти искат да го знаят, а не може да се разбира с подразбиране.

- Guarantee - за сертификати, обеснение от професионалисти, който стоят зад думите си, тестове и т.н. около услугата или продукта

За да си сериозен, трябва да си изглеждаш, все едно ти си потребител и би искал да пазаруваш от сайта. И не е истина, че човека иска да види избор, има такива продуктови сайтове, които са с по силна конверсия от които и да е било други. Но защо? Отговора е много прост. Защото потребителя е съсредоточил вниманието си върху Вашия единствен продукт, който реално от контента и всичко на сайта става ясно, че е неговото решение на проблема. Искате ли примери на думите ми? Вижте: smile4you.com. Перфектният продуктов сайт, който има силна конверсия. Просто направен и съсредоточен в едно нещо, което прави всеки 20-ти потребител продажба. За тази конверция говорех на изус, но не съм далеч от реалната цифра.

Направи всичко професионално, и следвай моделите на тези сайтове, на които искаш да приличаш, като добавиш нещо подълнително и забележимо, както и ако може да се отличиш от тях, ще е върха. Успехи и ако имаш други въпроси, питай ни тук. ;)
 
От: От: Статична страничка, а всъщност много печеливш сайт? :д

Може, що да не може? Като е направен както трябва да изглежда професионално нямаш грижи. както казват митничарите "вземам ти пример":

Код:
http://www.idollash.com/

Малко повече е шаренията, но може и по семпло да го направиш. Ще ти трябват и следните страници:

Testimonials
Ingredients
Contact Us
Order page
Хич не е зле. Даже много ми хареса примера. Ако бях жена, можеше и да си купя.
 

Горе