Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

mr_flower

New Member
Предлагам електронна цигара цигара в следния комплект -
ЕЛЕКТРОННА ЦИГАРА
29.95 лв за комплект
комлекта съдържа:
1 електронна цигара;
10 бр. пълнители;
зарядно;
зарядно за кола;
USB зарядно;
инструкция
и
ПЪЛНИТЕЛИ
7 лв/кутия
10 броя в кутия
всеки отговаря на около
15-20 цигари
брой - неограничен !
Като Вие само набирате поръчките и контактувате с клиенти, аз ги доставям и изпращам и в посочената цена влиза всичко - доставка , опаковка и т.н !
Вие не влагате нищо !

Плащане - епей, пейпал, банк.превод, пощ, запис, кеш за София, Пловдив и Варна, изипей !
предложения на ЛС
снимки - elcigara..jpg
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

да, ако не се блоят и филтрите !
Всъщност, ако някой има нещо за предлагане може да го поства тук и така може да се оформи тема за онлайн магазини на сма дропшипинг !
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

Тъй като все още не мога да пиша лични, извинявайте за спама. Мене ме интересува не дистрибуцията, а закупуването на електронна цигара и периодично пълнители на тази цена.
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

Що не написа направо, че продаваш тази цигара , която между другото не е за сериозни пушачи , щото и със слабичка батерия и малки пълнителчета :) а и без гаранция предполагам ..

Иначе като стока ел.цигарата си е супер за дропшипинг, но не е в България.
 
Последно редактирано:
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

защо да пиша, че се продава, като това се подразбира - дали ще я пратя на тебе лично или на трето лице е без значение за мен !?
От друга страна при едно спретнато сайтче, можеш да продадеш доста и да спретнеш едно моренце. Пък и е точно за сериозни пушачи , аз си дърпам между цигарите и намалих от две кутии на по-малко от една !
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

Пък и е точно за сериозни пушачи , аз си дърпам между цигарите и намалих от две кутии на по-малко от една !

Ами я пробвай една седмица да я ползваш нон стоп, само нея и кажи дали ще оживее . :)
Престанете с тези глупости ( гледам и в темата за дробшипинг споменато ) , на комплектите от dealextreme за 9 долара да им викате електронни цигари - за игрички стават :). Единственото предимство е че са евтини, но това е за сметка на качеството, разбира се . По лошото е че, разпостранявайки ги , можете да откажете завинаги доста хора да купуват този иначе готин за дропшипинг продукт .
 
Последно редактирано:
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

пробвах я и е жива, ама кво се нахвърляш така, а не те изпреварих ?
Той и Майбахо е по-скъп от мойто пежо и кво ? Да не карам кола ли ?
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

Хубаво сравняваш с кола, ами дай параметри тогава . Кой модел е ? :) В темата имаше и друг въпрос на евентуален клиент, на който също не отговори . Нищо лично, говоря за продукта който предлагаш. Клиентите имат много въпроси и ще трябва да им се отговаря честно ако ще се прави дропшипинг.

Явно има някакво неразбиране, не сме 2007, вече има много информация за електронните цигари и който се интересува може да си провери .
 
Последно редактирано:
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

отговорил съм на всички лични, както и съм написал в началото, а ти си досадна вече, ама поне ъпваш темата !! Мерси !
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

На мен не отговори , и не става така да режеш "досадните" при полужение че търсиш клиенти .

Айде със здраве.
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

Извинявай, полУжението е сериозно, не исках да те обидя ! Ти нали вече очерта параметрите, пък и нямам ЛС !
Пушиш ли ?
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

Извинявай, полУжението е сериозно, не исках да те обидя ! Ти нали вече очерта параметрите, пък и нямам ЛС ! Пушиш ли ?

Айде, от мен да мине :) Тъй де, търся клиенти, ама да не са "досадни"! На кого ще продаваш тогава тази цигара, ако не на пушачи, а те, макар и бивши, са най-досадното и нахално племе.:)
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

Работил съм с mr-flower и мнението ми е, че е пич! Може би това ще помогне на някой колебаещ се! ;)

Това наистина е добра ниша и в България, но е важно качеството.
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

скъпи хора, от 1 година имам електронна цигара и искам да ви кажа, че няма по-голям боклук от това. Батерията се зарежда 2-3 часа а се изразходва само за 15-20 мин. не напушва въобще. дърпаш като луд а нищо не излиза. въобще не си давайте парите за такова нещо. батериите са някакви си там и не можеш да си ги купиш от магазина, а трябва да си купиш пак прецакана бетерия за 20-30 лв. която се скапва за 1 седмица.
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

скъпи хора, от 1 година имам електронна цигара и искам да ви кажа, че няма по-голям боклук от това. Батерията се зарежда 2-3 часа а се изразходва само за 15-20 мин. не напушва въобще. дърпаш като луд а нищо не излиза. въобще не си давайте парите за такова нещо. батериите са някакви си там и не можеш да си ги купиш от магазина, а трябва да си купиш пак прецакана бетерия за 20-30 лв. която се скапва за 1 седмица.

Така е, защото нямаш електронна цигара, а нещо, на което някой е решил, че може да му лепне етикет "електронна цигара ".
Ето какво е електронна цигара.

The electronic cigarette was first developed with a registered patent, in April 2003 by SBT Co. Ltd., a Beijing based company, which is now controlled by the Golden Dragon Group Ltd. In 2004, Ruyan took over the project to further develop the emerging technology. Ruyan officially absorbed SBT Co. Ltd. and their name was changed to SBT RUYAN Technology & Development Co., Ltd. Already in May 2004, Ruyan sold the first electronic cigarette in China. In its first 3 years of production, SBT RUYAN saw steady increases in sales, from $13 million HKD ($1.7 million USD) in 2004 to $136 million HKD ($17 million USD) in 2005, and $286 million HKD ($37 million USD) in 2006
 
Последно редактирано:
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

Колежката ади май май пуши по 2 кутии електронни цигари на ден и затова е малко по-чувствителна на тая тема :)
 
От: Стока за дропшипинг - да изкарате някой лев !

е абсолютно същата е :)
Ако имаш възможност да опиташ една китайска Ruyan , направо ще забравиш какво си писал тука. :shock:

Колежката ади май май пуши по 2 кутии електронни цигари на ден и затова е малко по-чувствителна на тая тема :)

Кой не се дразни кагато чете глупости ?:)

А за цигарите - електронните са модерни сега... The new legitimate drug ..:)
 
Последно редактирано:

Горе