Странен проблем с Адсенса!

cmpax

Active Member
Здравейте!
Вчера ми пуснаха плащането от адсенса, но има голямо разминаване. Изкараните пари за месеца са 144 евро, но са пуснати 109, като пише че 7 цента има задържани, но другите ?!?!? Проверих пощата за последния месец, нямам мейли от тях за невалидни кликове или нещо подобно. След като се прибера от работа ще им пиша да видим за какво става въпрос, ако проблема остане и този месец, направо ги махам. Нямам нерви нито пък обичам да се гаврят с мен.
 
От: Странен проблем с Адсенса!

да не са били 144 долара - това е към тази сума долу горе в евро
 
От: Странен проблем с Адсенса!

Вкарваш ме в размисли, тъй като съм на работа, не мога да коментирам точно. но в профила ми е една валута няма значение дали е евро или долари.
 
Другото, за което се сещам аз е да не би да има остатъка в акаунта, а реално да са кътнали на период? В смисъл до някоя дата г завежда, а трудите да са се натрупали после, а вече да е тръгнал транша към теб. Провери има ли остатък и дали отговаря на разликата между двете стойности. Често афилиейт програмите го правят така. Класирал си се преди няколко дни, но са дошли още някой комисионни. И пращат като вече са занулили на дадената дата. ;)
 
От: Странен проблем с Адсенса!

Blinky, да приемем факта, че си прави. Веднага ми изникна друг, акаунта ми е от 2007-2008 година и такова нещо не ми се е случвало, та въпроса ми е: На някой друг дали се е случвал точно това с Адсенса? Надявам се да бъркам, но сутринта като погледнах за 5 мин профила, така изглеждаше.

Edit: Забравих да спомена, че 80% от трафика ми е гоогле, 5% директен останалото идва от други търсачки и социални мрежи! На сайта не е слагано фреймове, нито е правен изкуствен трафик.
 
Аз просто предполагам. Не казвам, че е така. Като опция. Иначе с толкова много промени всеки ден, това, че е било така, не се знае утре как е. ;)

Приключих с предположенията, освен някой с подобен казус да изрази някое мнение. :)
 
От: Странен проблем с Адсенса!

Да, и това си е опция и си много прав с всичките тези промени през последните години. След половин час съм вкъщи и ще разберем повече...
 
От: Странен проблем с Адсенса!

Винаги кътват в техна полза за ''невалидни кликове''. Това е нещо нормално за тях, срещал съм из нетя къде по-фрапиращи случаи, говорим за илиди еуро назад кътване тесла месечно.
 
От: Странен проблем с Адсенса!

а дали не мога да им еб. Пт.а.а майчина
 
От: Странен проблем с Адсенса!

а дали не мога да им еб. Пт.а.а майчина

Принципно можеш, но дали някой ще ти обърне внимание на ябането, това е друг въпрос:)
 
От: Странен проблем с Адсенса!

Да го бяха отразили някъде, има еди колко си удрим те еди колко си вземи това кокалче и да се знае..
 
От: Странен проблем с Адсенса!

Тия пе..ли от адсенса пак се обадиха... това е много тъпо преди 20 минути имах Х ся съм Х-4.. :) много интересно
 
От: Странен проблем с Адсенса!

хуахьауьа след този коментар съм още -70 цента :Д
 

Горе