Странен проблем с галерията

danko6

Well-Known Member
Имам странен проблем с галерията като отворя пост и искам да добавя изображение от галерията се случва това
cWKgM.jpg

Изобщо не ми показва нищо, а преди си работеше, пробвах да изгася всички плъгини и пак същатата работа, като вляза в раздела си от менюто галерия там няма проблем изображенията си се показват, но при тази опция не....
 
От: Странен проблем с галерията

If I'm not mistaken, the gallery tab first appears when there are image files attached to the post. The media library shows if a file is attached to a post, right between author and comments. AND, as solarcrash writes, the post also has to be saved as a draft first.

save your new post as a draft
add an image with the upload/insert inside the post (not directly in the media library) and fresh from computer
press "save all changes"

And the gallery tab should appear then. This does the trick on the site I'm working on at the moment.

дано ти е било полезно, пък на други места пишат, че имали този проблем, защото не си били добавяли име на поста


https://wordpress.org/support/topic/gallery-button-is-missing-when-uploading-images
 
От: Странен проблем с галерията

Не става и така, и примерно като холзвам някой от функциите на темата примерно за избор на лого от галерията и няма как да го избера. Иначе проблема май се появи след премахването на

W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove

изтрих плъгина и файловете дето ми изписва за този ерор и нищо месиджа си стои и изображенията също не зареждат :D
 
От: Странен проблем с галерията

Проблема се реши просто като инсталирах плъгина отново, явно е трябвало първо по лесния начин да пробвам вместо да търся да си търкам ръчно файловете :D
 

Горе