Страниране на WordPress

user30

New Member
Купих един блог и го развивам сега.

Темата е Divi - платена някаква, която иска да се ъпдейтва, ама с пари. Но не това е проблема.


Проблемът е, че съм добавил 20-30 нови статии и странирането на главната страница ми стои все още на 3 страници. Някъде е заковано това да бъде 3 страници.

На категориите това не е така. Там има по 6 статии на страница и страниците се увеличават като добавям нови статии. Но това не става на главната страница. Там са винаги три страници и да добавям нови статии, броя на статиите се качва, но страниците стоят 3.


Къде да го търся това - в настройки, директно във файла на темата (и къде се намира той).


Надявам се, някой да разбере за какво иде реч, че питах Гугъла, ама май не мога да му обясня проблема на английски и ми показва съвсем други неща.
 
От: Страниране на WordPress

Колко поста на страница се избира от settings ---> reading----->Blog pages show at most.
 
От: Страниране на WordPress

10 страници :(

Обаче има друго, където може да се крие ключа от бараката


Front page displays:
( ) Your latest posts
(o) A static page (select below)

Front page: Blog
Posts page: -- няма избрано --


Blog pages show at most 10 posts


Предполагам ако променя "Front page displays" ще се променят нещата?
 
От: Страниране на WordPress

Всъщност точно там е проблема.

Като избера "Front page displays" - Your latest posts - нещата се променят.

Обаче ми показва постовете по друг начин, който изобщо не ме кефи. ;(

Въпросът е че искам да остане текущото показване и да променя номера на страниците. Явно нещо ръчно някъде е бъркано из някой файл. :(

Като цъкна да редактирам тази Blog page - ми отваря редактора и там няма текст за редактиране, но няма и други опции. ;(
 
От: Страниране на WordPress

Принципно трябва да ти показва последните постове на главната , така че това го остави така. Виж как да коригираш това което не ти харесва как го показва.... А къде е проблема големината на картинката ? Дължината на текста или ?
 
От: Страниране на WordPress

Дай линк към сайта да видим за какво става въпрос или ако е тайна накой screenshot и кажи кое точно не те кефи, ако можем да помогнем да го оправиш.
 

Горе