Странно индексиране на сайт

Здравейте,

Един от сайтовете ми се индексира доста странно в Гугъл. Използвам all-in-one-seo-pack и там всичко е коректно попълнено, но в търсачката излизат калър кодовете на менюто. Сайта е moderendom.net, ето и какво излиза по главната ключова дума :

Виж файлът 7812

Понеже не съм много в час, моля някой по-компетентен да погледне.

Ааа, също така и за Г. ауторшипа искам да ви питам. Сложил съм автро и всички неща дето се изискват, в тестинг тула излиза всичко в зелено, но в резултатите не излиза аватара от профула в Гугъл. Настройките съм ги правил преди повече от 6 месеца, така че проблема сигурно е на друго място.

Благодаря ви предварително :)
 
От: Странно индексиране на сайт

Снимката не се отваря!
 
От: Странно индексиране на сайт

Нещо от настройките на главното custom меню menu-glavno-menyu.. или некоректен код в css.
Но проблемът май е само в началната страница, затова си погледни как извиква менюто в index-a.
 
От: Странно индексиране на сайт

Да, другите се индексират коректно, само началната излиза с тая тъпотия. Странно, всичко изглежда нормално в индекса и в css-а. А за авторството някой нещо ?
 
От: Странно индексиране на сайт

Код:
<li id='menu-item-441'  class="menu-item menu-item-type-taxonomy menu-item-object-category"><a  href="http://moderendom.net/category/apartamenti/" id="FF7722">Апартаменти</a> <small class="nav_desc">FF7722</small></li>
Това ти е изходния код,
Код:
<small class="nav_desc">FF7722</small>
Това според мен е излишно
 
От: Странно индексиране на сайт

Добре е излишно, но според теб това ли е проблема за индексирането ?
 
От: Странно индексиране на сайт

Да, отваряш индекса и с CTR+u виждаш изходния код, след което търсиш с CTR+F и намираш къде се намират излишните неща. В случая FF7722
Добре е излишно, но според теб това ли е проблема за индексирането ?
 
От: Странно индексиране на сайт

То това е калър кода на менюто, влез в сайта и виж, че менюто е с различни цветове за всеки раздел и това си го сетва от темата
 
От: Странно индексиране на сайт

Излишно е нещото, което заема място, за да бъде отразено друго по-правилно нещо, което да се показва в резултатите. Ако искаш си дръж тези безмислици, така и ще ти се показват. Ако искаш ги премхани и дай шанс на следващото по важност нещо да излезе в резултатите като инфо към блога :)
А то ясно, че е калър код... затова си го сложи в css и си го извиквай правилно в php.то на индекса.
 
От: Странно индексиране на сайт

А знаете ли от къде мога да си гледам как се визуализира индекса като правя разни промени, без да чакам да се обнови от Г. ?
 
От: Странно индексиране на сайт

Да да търсих но не намирам. И пак си мисля, че тея кодове не са проблема, а нещо което насочва към тях. Смисъл те настройките за менюто са ми от самата тема, аз не съм много в час за да си ги преправя да ги взима от css. Благодаря ви все пак ще продължавам да го мисля :)
 
От: Странно индексиране на сайт

Значи темата е кофти тогава, дай линк към оригинала да го видим той как е
Да да търсих но не намирам. И пак си мисля, че тея кодове не са проблема, а нещо което насочва към тях. Смисъл те настройките за менюто са ми от самата тема, аз не съм много в час за да си ги преправя да ги взима от css. Благодаря ви все пак ще продължавам да го мисля :)
 
От: Странно индексиране на сайт

Темата е една от най-продаваните във themeforest според мен трябва да е читава. Ето нейното демо ( там го няма това обаче ...) - демо
 
От: Странно индексиране на сайт

Странно тогава къде е проблема :)
 
От: Странно индексиране на сайт

Съпрорта не отговаря за индексирането. Писал съм им, но незнам дали ще ми помогнат :)
 
От: Странно индексиране на сайт

Добре а защо взима под внимание кодовете за менюто, като преди тях има информация за описанието с атрибут <meta name="description" content=" ?
 

Горе