Стрийм на телевизия онлайн

Задай конкретен въпрос. Какво точно те интересува? Сайтът, който си е посочил е сайт като всеки друг. Използва JW Player и с подходящ софтуер транскодва каналите така, че да може да се пускт на JW Player.
 
Сигналът се приема по RTMP или се сваля от MPEG-TS/HLS/Сателит, транскодира се (ако е нужно) в една или повече резолюции и после се излъчва в HLS формат чрез плеър + HLS.js, като може и без никакви добавки ако съдържанието се гледа само на Mac OS/iOS или Android. Вгражда се (ембедва) в сайта и готово. Можеш да го направиш сам или да използваш услуги като тези от линка в подписа ми , защото трудно ще получиш услуги от която и да е стрийминг платформа за да излъчваш нелегален стрийм.
 
Последно редактирано:
Ти какво точно искаш да знаеш, как да вземеш сигнала, как да го внедриш в сайта.

Точно това искам да знам. От къде мога да взема сигнала и след това как се стрийва.
 
Точно това искам да знам. От къде мога да взема сигнала и след това как се стрийва.
Изи пизи приятел. Взимаш си АЙПИ ТВ от някъде, взимаш сървър/ВПС, след това нагласяш OBS и още някоя друга тъпотия и пускаш.
 
Ааа и да не забравим, когато ти почукат на вратата. Да не забравяме, че всички такива са незаконни и собствениците на съдържание като нова, бтв и др. имат по многооо адвокати и бързо действат. А гдбоб им съдействат и то бързо от опит ти казвам. Успех.

пс. За посочения сайт никой не го е докладвал...още. Хм.
 
Ааа и да не забравим, когато ти почукат на вратата. Да не забравяме, че всички такива са незаконни и собствениците на съдържание като нова, бтв и др. имат по многооо адвокати и бързо действат. А гдбоб им съдействат и то бързо от опит ти казвам. Успех.

пс. За посочения сайт никой не го е докладвал...още. Хм.
Код:
Registered On2013-06-16
 
Грешка. Писал съм три пъти на ГДБОП. Дори и отговор не получих. Явно са прекалено дребни или не им се занимава с такива работи.
Ахааа ем вероятно да. Но в мой случай откликнаха за два дни. Случая беше авторско право на медия. Самата медия сега води дело за авторски права.
 
Има един куп приложения и сайтове, които предлагат стрийм на телевизия, безплатно. Четох в няколко сайта, че стрийма на телевизия не е незаконно. Другото е, че със сигурност аз няма да хоствам сайта към който ще стриймвам на бг сървър, а на offshore хостинг. :)
 
Има един куп приложения и сайтове, които предлагат стрийм на телевизия, безплатно. Четох в няколко сайта, че стрийма на телевизия не е незаконно. Другото е, че със сигурност аз няма да хоствам сайта към който ще стриймвам на бг сървър, а на offshore хостинг. :)
Това е ясно, че ще е на DMCA-free хост. Ако го сложиш на бг сървър те признавам за най-лудия :D :D :D Всъщност стриймването на каквото и да е съдържание с АВТОРСКО право е НЕЗАКОННО, включително и телевизия. Може да хостваш и електронни книги, които се продават, това също е незаконно.
Поздрави
 
Има един куп приложения и сайтове, които предлагат стрийм на телевизия, безплатно. Четох в няколко сайта, че стрийма на телевизия не е незаконно. Другото е, че със сигурност аз няма да хоствам сайта към който ще стриймвам на бг сървър, а на offshore хостинг. :)
Ще ти кажа едно, толкова е законно колкото да продаваш херойн на женския.
Ако си на принципа някой е направил сайт и не са го хванали, едва ли ще хванат мен ... успех. Пробвал съм тази супа, вкиснала е.
 
Четох в няколко сайта, че стрийма на телевизия не е незаконно. Другото е, че със сигурност аз няма да хоствам сайта към който ще стриймвам на бг сървър, а на offshore хостинг. :)
Прочети закона, вместо сайтове.
Offshore хостинг няма, както съм споделял и в една друга тема. Това са приказки на хора, които нямат идея как работи интернет.
 
Стара тема с нови мисли.
Напоследък разгледах elemental tv, tvizio, netera, bgtime, тиви.бг но появата на б-бокс булсатком, еон и explore tv със сигурност ги ядосва и едвали някой ще гони сайтове като seira si и da pleara.Които с години са на пазара.Слагаш сателит с няколко лнб връзваш към една авер медия.Пускаш ги на лапнишараните в бг и чужбината и ставаш шейх!
 
Забравих да напиша.Ако не ти се плаща за нетфликс и да гледаш със същото качество и то безплатно!
Искаш да гледаш филми с 4к качество с български субтитри.
Stremio.com има за windows, android и ios:)
 
Последно редактирано:

Горе