Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

harkon

New Member
Интересно, дали е вярно.

577148_512942782066934_1113165150_n.jpg


Източник
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Още малко инфо по въпроса. Вярно е колкото 6-те апартамента на Цветанов.

Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова! Защо?


harkon-не, тури го тоя линк като хората бе. Не се вижда изобщо:!: Дължиш ми 3 минути дето ги изгубих да търся.:wink:
 
От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Още малко инфо по въпроса. Вярно е колкото 6-те апартамента на Цветанов.

Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова! Защо?

Не разбрах защо пускаш линка в темата отново. Не съм запознат със случая с апартаментите на Цветанов.
 
От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Не разбрах защо пускаш линка в темата отново. Не съм запознат със случая с апартаментите на Цветанов.

Погледни пак:)
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Ех че алтруистичен човек
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

И на вас да ви дават, и вие ще вземете :)
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

heheheh новина от сайт ,като скандално хехехе НИКОГА НЕ ГО ЧЕТЕМ!
 
Re: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

И на вас да ви дават, и вие ще вземете :)
Ее, кой бяга от убавото. Добре казано - и на вас да ви дават и вие ще го вземете. ;) Аз лично също бих се наредил за един 3-стаен в Лозенец. :)
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

СтруктОри? :cry:
 
От: Re: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Ее, кой бяга от убавото. Добре казано - и на вас да ви дават и вие ще го вземете. ;) Аз лично също бих се наредил за един 3-стаен в Лозенец. :)

С безплатното знаете докъде се стига нали ... до капанеца със сиренцето! Човека дал ама какво ще иска в замяна?
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

А някой ще коментира ли по темата, дали казаното е вярно или ще броим колко предприемача биха си наредили на опашка, заради авантата?
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Дай нотариална заверка, и копие по дарението заверено от нотариус и ще си говорим :D
Сайт много жълт ми мяза, та и затова се пишат такива коментари сега.
 
Re: От: Re: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

С безплатното знаете докъде се стига нали ... до капанеца със сиренцето! Човека дал ама какво ще иска в замяна?
То там е работата. Ако това е истина, най-вероятно е било за някое разрешително. :) Но това вече е божа работа. Ако не е искал, ще поиска. Няма безплатен обяд. А ако някой си мисли, че има - после излиза обикновено по-скъпо. ;)
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

А някой ще коментира ли по темата, дали казаното е вярно или ще броим колко предприемача биха си наредили на опашка, заради авантата?


Няма как да знаем дали е истина написаното. Сега като се раздуха ще видим как ще замажат положението и ще преценяваме. Най-малкото е още един камък в ръцете на противниците на ГРОБ.
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Защо мислиш, че ще се раздуха, след като в тоя сайт масата от статиите им са откровенни лъжи? Нима вярваш, че някоя сериозна медия им чете глупостите?

Едит: ето и един интересен коментар написан ПОД статията която колегата пусна:

Мариянка Станева казва:
02.10.2012 в 16:59
Много е гнусно това, което се намеква с написаното и то при положение, че данъчните декларации на г-жа Фандъкова са публични. Особено ако става дума за парцела, придобит още през 1995 г. срещу договор за гледане и правото на строеж върху част от него от 2008 г. А тя стана кмет през есента на 2009 г. Щом тази жена успяхте да окаляте, не знам какво да кажа повече…
http://register.bulnao.government.bg/
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

@harkon-e, статията е на година и половина :mrgreen: лъжа е..

но като стана мнение за Фандъка - адски противна ми е, не мога да я слушам - отвратителен глас...
беше на образованието - махнаха я за да спечелят изборите в София - пък образованието не е важно :D
 
От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Защо мислиш, че ще се раздуха, след като в тоя сайт масата от статиите им са откровенни лъжи? Нима вярваш, че някоя сериозна медия им чете глупостите?


Има достатъчно он и оф лайн медий, които с удоволствие ще захапят темата. Има и фейсбук и политическа опозиция, а тея двата субекта изобщо не се интересуват от истината. Важно е да е сензация.
 
От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

@harkon-e, статията е на година и половина :mrgreen: лъжа е..

Ако съдим по коментарите, да. Но е разпространена и коментирана във FB лъжа.
 
От: От: Строителен инвеститор подари апартамент на Йорданка Фандъкова!

Ако съдим по коментарите, да. Но е разпространена и коментирана във FB лъжа.

Ами отново някои не е догледал хубаво...и помислил, че е от сега :)
 

Горе