Структурни данни за wordpress сайт

karlson

Active Member
От година може би се мъча да настроя структурните дани в wordpress сайта ми. Но нищо не се получава. Някой би ли споделил опита си в тази област. Инструкциите, които дава търсачката са объркващи и неясни. Имали плагин за това? Сайта е от много страници всяка една публикация по отделно ли се настройва?
 
За кои данни говориш? Мета данните ли? Не е възможно 365дни да си се опитвал да ги разгадаеш без да попаднеш на плъгини, но пак си има слугс и тайтъли, я обясни малко по-добре за какво става въпрос.
 
Пък ако кажеш и за кой от всичките типове данни става въпрос ...
 
Всичко на този свят се прави с някаква цел, за структурните типове данни важи същото.
Та какво точно искаш да направиш ?
В сайта ми в подписа съм обяснил как влияят някои от тях за електронните магазини и по какъв начин и ЗАЩО се прави така.
Дано съм ти малко полезен.
Това което най силно се усеща са трохите хляб, но ако имаш плоска структура на сайта(каквито са най често блоговете) едва ли ще е от значение.
Структутрираните данни Не влияят на класирането на сайта, само могат да променят снипета.
 
Последно редактирано:
Всичко на този свят се прави с някаква цел, за структурните типове данни важи същото.
Та какво точно искаш да направиш ?
В сайта ми в подписа съм обяснил как влияят някои от тях за електронните магазини и по какъв начин и ЗАЩО се прави така.
Дано съм ти малко полезен.
Тоз твоя златен подпис .....
 
И с тях и без тях все тая, нищо че аз съм сложил един куп такива, не виждам ползва от тях. Според мен се ползват само от сео мастърите да има за какво да говорят.
 

Горе