Суперхостинг вече са под всякаква критика!

mihluzin

Well-Known Member
Не знам какво става със Суперхостинг, но от 3-4 седмици насам почти всяка вечер сайтовете ми падат за по 10-15 мин. Имам 2 споделени хоста при тях и по едно и също време падат и двата. Като се обадя на съпорта ми казват, че "има технически проблем на сървъра и се работи по отстраняването му".
1-2-3-5 пъти, ок, да ги разбереш.... ама всяка вечер по едно и също време... Е да е*а и мушмороците..... кви са тия технически проблеми всяка вечер по едно и също време и повече от 3 седмици не могат да ги оправят...
Окончателно се махам от тях!
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Баси, тая вече счупиха рекордите... вече над 30 мин сайтовете ми са долу....
 
На някой да му се намира ваучер за -70%? :) Хахаха.....

Иначе последно време не е като да не присъстват усилено:

8383920V.png


:D :D :D
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Както станаха толкова големи, май с двойно по-бързи темпове ще станат никои, ако продължават така....
 
Еми то си купуват хората много им пука, че докато им тече лигата по възглавницата сайтовете ги няма. Или, че ги тормозят за некви адони, процесорно време и какво ли не. Плаща си овцата и това е. Пък и нали го е взел на - хх% отстъпка. :) Хал, харабия, братчето ми. :) Този месец и фейса падна 3 пъти. СЪВПАДЕНИЕ. НЕ МИСЛА. :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Мога да дам ваучер за ХОСТ.БГ :)
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Хах е те са едно бре братче. :)
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Топхост ще остане в сърцата на всички во веки! Относно суперхостинг определено мога да кажа че и аз не съм доволен от тях. Един от първата вълна клиенти им съм. На времето бях доста доволен, не защото получавах много а плащах малко, не защото търся евтиното и да мина метър, а защото си вършеха работата и имаха отношение към клиента. От скоро не съм им клиент и съм доста доволен от хората хостващи сайта ми и определено през другата година ще хостват още няколко мои сайтове, а не съм от хората които гледат да платят по - малко от колкото искат да получат! И аз както и други потребители съм получавал спам съобщения, явно генерирани автоматично с цел всяване на параноя от сорта на превишено процесорно време. Няма как акаунт които няма нито един файл да превишава процесорното време, най - обидното беше че клиента, които беше отишъл при тях по мои препоръки получи отговор, че това е положението и ако иска да ползва техните услуги, трябва да мине на по - висок план. Определено ъптайма на сайтовете им спадна доста, като не е от забавните ъптайми. Не може в пикови момента като 16-18 часа сайта ти да изчезне било то и за 15 мин и в същото време почти сигурно че работи около 30 пъти по - бавно от обикновенно. Не може това да се повтори в 22- 24 часа! Преди не беше така, лошото е че имидж се изгражда трудно, а много лесно се губи!
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

И аз имам същият проблем с тях. От месец насам всяка нощ (сутрин) между 03-04:00 ч. сайтовете падат за по около 10-15 минути. Особено неприятно е, ако получаваш sms-и за падналите сайтове и да се будиш всяка нощ.
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Продължавайте да си седите при тях и да плачете.
При тези алчняци отдавна са ми останали само БГ домейните. То около тия сървъри вуду трябва да се прави, връзка чесън в дейта центъра и с оцет да се ръсят всяка вечер.
 
Последно редактирано:
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

И каква е по-добрата алтернатива?
 
Re: От: Re: От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

А за тях е най-голямото им постижение за годината :)

Говори ми мръсно. :)

Maverick, има много други, които по мое мнение минават много качеството на Суперите, дори и в бг, въпрос на тренинг да минеш през повечко, че да направиш разлика. Иначе е яко да караш жигула, ама като не си се качвал на мерцеден, няма как да се знае кое е по-добро. Поразрови се, ппрочети насам натам и ще се ориентираш бързо. И не гледай рекламните банери, те са за овчите глави.
 
От: Re: От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

А за тях е най-голямото им постижение за годината :)

Любопитно ми е как отчитаме постижения на хостинг доставчиците и кои според теб са най-големите постижения на останалите?
 
От: От: Re: От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Любопитно ми е как отчитаме постижения на хостинг доставчиците и кои според теб са най-големите постижения на останалите?

Ако незнаеш или не се сещаш как предполагам си далеч от тоя бранш :)
 
От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Все още и аз съм клиент на Суперхостинг. Хоствам на споделен хостинг (средния по параметри план) 3 уеб сайта, с обща посещаемост около 100 посещения дневно.
Идеята е до края на следващата година сайтовете да са станали 5, а общата посещаемост да се удвои.

Можете ли да препоръчате нещо подходящо като алтернатива?
Не съм сменял хостинг провайдъри от около 4 години.

ICN ги изключвам, както и host.bg.
 
Re: От: Суперхостинг вече са под всякаква критика!

Все още и аз съм клиент на Суперхостинг. Хоствам на споделен хостинг (средния по параметри план) 3 уеб сайта, с обща посещаемост около 100 посещения дневно.
Идеята е до края на следващата година сайтовете да са станали 5, а общата посещаемост да се удвои.

Можете ли да препоръчате нещо подходящо като алтернатива?
Не съм сменял хостинг провайдъри от около 4 години.

ICN ги изключвам, както и host.bg.

Бюджет? Пак шер нали. Плащаш 36 лв. на месец за 3 сайта с общо 100 дневни? :) Хм, мисля, че имап определено алтернативи. :) Виж какви банери се въртят тук най-малкото. ;)
 

Горе