Суперхостинг рожденници

eLast

Active Member
Ако не бъркам, днес Суперхостинг трябва да празнуват седмата си годинка. С пожелания да запазят високия стандарт на обслужване и супер готиното отношение към клиентите и да превземат нови и нови пазари!
 
От: Суперхостинг рожденници

Чакам някоя хубава промоция като на миналия рожден ден.
 
От: Суперхостинг рожденници

А вие ще ни почерпите ли с 30% от вашата поръчка?

Ние знаем, че имаме SUPERклиенти - постоянно го показвате и ви благодарим! А вие бихте ли ни почерпили по случай нашия седми рожден ден? :) - тук за какво иде реч?
 
От: Суперхостинг рожденници

С този код за +30% верно се оскъпява поръчката
 
От: Суперхостинг рожденници

Честито на SuperHosting!

А вие ще ни почерпите ли с 30% от вашата поръчка?

Ние знаем, че имаме SUPERклиенти - постоянно го показвате и ви благодарим! А вие бихте ли ни почерпили по случай нашия седми рожден ден? :) - тук за какво иде реч?

Черпиш ги 30% от сумата на поръчката ти (било то нова или подновяване на стара), а те ти дават х2 на хоста. Плащаш 1 + 30% и отиват на 2. Плащаш 2 + 30% и отиват на 4. И те така. ;-)
 
От: Суперхостинг рожденници

A вие бихте ли ни почерпили по случай нашия седми рожден ден? :) - тук за какво иде реч?

чети хубаво дребния шрифт..сигурно отново са спестили нещо да кажат... :shock:
 
От: Суперхостинг рожденници

Вие ни черпите: +30%, ние ви подаряваме - периода за хостинг х2!

То си пише като тръгнеш да ги черпиш :)
 
От: От: Суперхостинг рожденници

Честито на SuperHosting!



Черпиш ги 30% от сумата на поръчката ти (било то нова или подновяване на стара), а те ти дават х2 на хоста. Плащаш 1 + 30% и отиват на 2. Плащаш 2 + 30% и отиват на 4. И те така. ;-)


Доколкото разбрах става дума за срока?

А това отнася ли се за домейните?
 
От: Суперхостинг рожденници

Само за хостинг.
 
От: Суперхостинг рожденници

Ех... трябва ние ли да ги черпим, времената се смениха... Скоро сигурно ще ни карат да им плащаме и домейн името, тока и т.н.
 
От: Суперхостинг рожденници

Ех... трябва ние ли да ги черпим, времената се смениха... Скоро сигурно ще ни карат да им плащаме и домейн името, тока и т.н.

Не видях емоушънка, т.е. по презумция разбирам, че сериозно мислиш това, което си написал.
Което ме навежда на мисълта, че не си прочел нито едно от мненията до тук, за да разбереш за какво става въпрос и пишеш, колкото да си уплътняваш времето.
 
От: Суперхостинг рожденници

ЧРД. Дано да продължават да са все така добри и да пускат повече промоции :D
 
От: Суперхостинг рожденници

Само да не поискат някои пак същите промоции и на именния ден* на СХ, че вече ще се оттели вола:)
 
От: Суперхостинг рожденници

Аз много уважавам Суперхостин и винаги са ме изненадвали с много неща. Само че в тази промоция нещо ми куца. Казано е така:
"Въведете този промо: 7Years******* код на последната стъпка от онлайн поръчката и получавате 30% отстъпка от цената на хостинг планове СуперСтарт, СуперПро и СуперХостинг за период от 12 или повече месеца. За виртуални сървъри (VPS) и реселърски хостинг акаунти отстъпката е 15%, без ограничение в периода. "

До тук добре. Искам да си подновя VPS-a с 1 месец и ми изписва следното:
"Въведения от вас промо код е валиден за хостинг планове СуперСтарт, СуперПро и СуперХостинг за период от 12 или 24 месеца"

Опитвам за 12 месеца подновяване - изписва същото.
Явно важи промоцията само за "СуперСтарт, СуперПро и СуперХостинг", но не е редно да я обявяват в такъв случай и за VPS-и.
 

Горе