Събиране на форума 2017

Среща на форума

  • София

    Votes: 21 43.8%
  • Варна

    Votes: 9 18.8%
  • Трявна

    Votes: 1 2.1%
  • Габрово

    Votes: 2 4.2%
  • Стара Загора

    Votes: 1 2.1%
  • Пловдив

    Votes: 4 8.3%
  • Троян

    Votes: 2 4.2%
  • Пунта Кана

    Votes: 7 14.6%
  • Бургас

    Votes: 1 2.1%

  • Общо гласове
    48
  • Poll closed .

waldes

Well-Known Member
Събиране на форума 2017
 
Не си уточнил за кога ще е събирането :) Ако е хубаво времето съм за Варна.
Май месе ще е. Първо да изберем населено място.
 
Колко теми ще правиш за това събиране, не можа ли да направиш анкетата в същата тема? Колкото до май месец - неподходящ е.
 
Колко теми ще правиш за това събиране, не можа ли да направиш анкетата в същата тема? Колкото до май месец - неподходящ е.
И теб те броиме, гласувай
 
Колко теми ще правиш за това събиране, не можа ли да направиш анкетата в същата тема? Колкото до май месец - неподходящ е.
Айде бе киселяк, пускай се и ти :) ще почерпя бутилка уиски.
 
Предлагам да добавите и Габрово. В БГ център е и е удобно за всички путуващи. Може да се помисли срещата да бъде и като форум с възможности за организация по представяне на различни теми? Мога да съдействам за ореганизацията на всяко ниво: - зала, места за настаняване, афтър парти ( софрата дет се вика ) ;)) и т.н.
 
Дайте да вземем някаква виличка за 1 вечер.
Ще направим "predpriemach" парти , а на жените... за риба сме ;)
 
Предлагам да добавите и Габрово. В БГ център е и е удобно за всички путуващи. Може да се помисли срещата да бъде и като форум с възможности за организация по представяне на различни теми? Мога да съдействам за ореганизацията на всяко ниво: - зала, места за настаняване, афтър парти ( софрата дет се вика ) ;)) и т.н.
а така !
 
Дайте да вземем някаква виличка за 1 вечер.
Ще направим "predpriemach" парти , а на жените... за риба сме ;)
e аз, защо да идвам тогава след като няма да има жени, мъже ли да шибам..... :-/
 
e аз, защо да идвам тогава след като няма да има жени, мъже ли да шибам..... :-/
хахахаха , е.... нашите жени ли искаш да "шибаш? :D
 
ти идваш за да те шибат , демек ти ще го играеш жената щото много ти знае устата....
Щом си навит с мъже ще те бодна, с кеф че да си спомняш за мен на всяко сутрешно сране :*
 
Щом си навит с мъже ще те бодна, с кеф че да си спомняш за мен на всяко сутрешно сране :*
Тоест бодваш мъже, които искат да бъдат бодвани ? Падна ти реномето на мъжага... сега стана обикновенно педерастче... Май няма те поканят на срещата.
 

Горе