Събмит в БГ социални мрежи

ma57er

Active Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте! Реших да пусна няколко услуги, които се надявам, че ще харесате !

На първо време, предлаганият събмит ще е само за социални мрежи, като след време ще бъдат включени и директории за сайтове, сайтове за обяви и още нещо ....
Да си дойдем на думата:


Пакет Макси:​

Всички български социални мрежи, които са ми известни и са активни към момента, като в бройката не влизат тематичните социалки (60 сайта).
От вас желая:
  • Заглавие (кратко и ясно)
  • Описание (между 160 и 200 символа)
  • URL
  • Етикети (до 10-15 – ще бъдат пускани по 3 в сайт)
  • Ориентировъчна категория (Бизнес, Блог, Забава, IT, За дома ….)
  • Снимка (не е задължителна)

Цена: 4 лв*
*Ако ми дадете описанието и заглавието в спин формат или не желаете да бъдат спинвани.
Ако желаете да бъдат спиннати заглавието и описанието, цената е 5 лв.


Пакет Мини:​
Вашето съдържанието ще бъде разпространено в българските социални мрежи, които имат PR между 3 и 6 (19 сайта).
От вас желая:
  • Заглавие (кратко и ясно)
  • Описание (между 160 и 200 символа)
  • URL
  • Етикети (колкото искате – ще бъдат пускани по 3 в сайт)
  • Ориентировъчна категория (Бизнес, Блог, Забава, IT, За дома ….)
  • Снимка (не е задължителна)

Цена: 2лв.
За този пакет не предлагам спинване (за момента), така че или трябва да ми дадете описанието спиннато, или да се разпраща без да се спинва.


Пакет Biggy:​
Този пакет е на абонаментен принцип. В продължение на 1 месец ще публикувам всеки ден по една ваша връзка във всички налични социални мрежи (60 сайта).

От вас желая:
  • Или URL на сайт, от който да взимам всеки ден по една статия и да я събмитвам в социалните мрежи
  • Или да ми изпращате всеки ден един URL, който да събмитвам.

Заглавието и описанието ще бъдат спинвани от мен.
*Доклад ще получавате всеки ден за всяко URL, което съм събмитвал.
Цена: 100 лева


ДОКЛАД​
След като изпратя съдържанието в социалните мрежи, ще Ви изпратя доклад с всички връзки към съдържанието, което съм публикувал плюс няколко снимки от сайтове, които нямат директна връзка към статиите.


БОНУСИ​
  • На всеки 10 поръчки, получавате 1 безплатна.
  • При желание от Ваша страна, ако имате 5 поръчани пакета Макси, може да използвате един пакет Мини безплатно, но ще ви се броят от начало поръчките, за следващият безплатен пакет.
  • При 20 поръчки от пакет Мини (ако не сте се възползвали от безплатен пакет при 10 поръчки), може да поръчате един пакет Макси – безплатно.
  • При поръчка на пакет Biggy, имате право на 2 безплатни пакета Макси или 4 безплатни пакета Мини, след като изтече периода на събмита.
  • Всички връзки ще бъдат пингвани.
С течение на времето ще добавям и още бонуси.

В момента изграждам сайт, в който тези бонуси ще бъдат автоматизирани.

  • Време за извършване на поръчката – между 1 и 24 часа, като горната граница може да се достигне, ако имам много поръчки в момента. Ще ви информирам по време на поръчката, кога ще мога да я започна и завърша.
  • Заплащане: Може да се извършва чрез ePay, PayPal* или Банков превод** – както Ви е удобно

*Тук трябва да ми изпращате парите като подарък
** Таксите за превода са за Ваша сметка
На първо време, плащането ще приемам да става след като завърша поръчката.
Предлагам 3 ревюкопита + ако аз преценя, може да има и повече за някой от по-критичните потребители на форума. Исканията за ревюкопита държа да са тук – в темата, а не на ЛС.

За допълнителна връзка с мен: ЛС, e-mail: perfectiondesigner[at]gmail[dot]com, Skype: perfectiondesign-er
 
  • Like
Реакции: wood
От: Събмит в БГ социални мрежи

Взимам първото ревю. Очаквам ЛС с подробности.
 
От: Събмит в БГ социални мрежи

едно ревю и за мен ако има
 
От: Събмит в БГ социални мрежи

Ако се класирвам за третото ревю...взимам го.
 
От: Събмит в БГ социални мрежи

Тримата ще получите по реда си на вписване.

Дайте ми на ЛС - URL, Заглавие, Описание, ориентировъчна категория, етикети и ако желаете по една снимка.

Аз ще спинна заглавието и описанието
 
От: Събмит в БГ социални мрежи

няма срам, писах преди два часа още по темата и сега виждам че ми няма поста, доволно свършена работа, бързо и преди крайния срок, подробен отчет с линкове и т.н., ще очаквам резултата от тази добре свършена работа и ще дам допълнителна информация по темата
 
От: Събмит в БГ социални мрежи

Аз също съм доволен...бързо и качествено свършена работа. Получих пълен репорт и при проверка на повечето линкове всичко е ОК.
След няколко дни ще се възползвам пак за друг мой проект.
 
От: Събмит в БГ социални мрежи

Моето ревю:

Лесно се комуникира с колегата, нямаше нужда от затруднителни неща за доразбиране. Направи събмита доста бързо. Spin-нал е заглавието и описанието, което му дадох (както е описано в офертата), получих report под формата на scv файл с 56 линка и още 3 screenshot-a. На места към публикациите е добавил изображението, което се намира на УРЛ адреса за събмит, а на някои места - друго тематично изображение, което е бонус. Добре свършена работа.
 
От: Събмит в БГ социални мрежи

Едно уточнение относно връзките - Ако връзката към статията/сайта, които искате да се събмитва е на кирилица, хубаво ще е да си го съкратите (goo.gl, bit.ly etc), иначе ще го скъся аз. Просто доста от сайтовете имат ограничение за символите на URL, затова и се налага.

Просто искам да съм коректен, затова уточнявам и предупреждавам.
 

Горе