Събмит в 300+ търсачки

От: Събмит в 300+ търсачки

вие добре ли сте ??
Има една търсачка и тя се казва ГУГЪЛ ...
рядко идва й трафик от яху и bing/live ... всичко останало е безполезно ...
 
От: Събмит в 300+ търсачки

вие добре ли сте ??
Има една търсачка и тя се казва ГУГЪЛ ...
рядко идва й трафик от яху и bing/live ... всичко останало е безполезно ...
То ако питаш мен човек няма смисъл и от SEO, Link Building и Директории и в гоогле конкуренцията голяма.Истината е в blackhat-a:twisted:

Мислех че ще е полезен tool-a за някои.
Пък и събмита в гоогле и събмита в този сайт отнема същото време.
:rolleyes:
 
От: От: Събмит в 300+ търсачки

То ако питаш мен човек няма смисъл и от SEO, Link Building и Директории и в гоогле конкуренцията голяма.Истината е в blackhat-a:twisted:

Мислех че ще е полезен tool-a за някои.
Пък и събмита в гоогле и събмита в този сайт отнема същото време.
:rolleyes:
Значи няма смисъл да правиме СЕО (по твоите думи blackhat не е SEO) за Google а да си добавиме сайта в 500 търсачки в които влизат само webmasters едвали и повече от 10-20 на ден?

Твоят трафик от къде идва ?

хайде харро Blackhat милионерът ...
 
От: От: От: Събмит в 300+ търсачки

Значи няма смисъл да правиме СЕО (по твоите думи blackhat не е SEO) за Google а да си добавиме сайта в 500 търсачки в които влизат само webmasters едвали и повече от 10-20 на ден?

Твоят трафик от къде идва ?

хайде харро Blackhat милионерът ...

Аз не си събмитвам сайтовете ,а ги праштам дирекно на landing page за CPA с PPC, PPV, Mediabuy,Tube,CL ,article ,Soc Book,Hubs ,email ,Answers... и много други други.
Ще те питам колко пъти си влязъл в някоя директория да търсиш сайтове по категории?
А в Google да излезеш на първа страница е много трудно с WhiteHat.
Например за keyword-a "make money online" трябва да си много богат(да влагаш пари) за да си на 1st page. :mad:

За това откъде идва моя трафик?
Горе съм изброил няколко мога да изброя още доста,ако почна да пиша сега за всичките ще ми трябват няколко дни.
Предпочитам тях ,отколкото като тебе да чакам от директории и гоогле.

хайде харро Blackhat милионерът
Пак заповядай Sobieski :)

p.s. Blackhat милионерът :arrow: BlackHat MultiBilionaire :twisted:
 
От: Събмит в 300+ търсачки

Аз не смятам че това е blackhat и не казвам че не се занимавам с него...

Според мен един comment spammer би вършил по-добра работа. Говоря ти за Оптимизация blackhat ... аз не чакам трафик от директориите или от коментарите а главно backlink който помога за СЕО-то на сайта...

Сега остава да ми кажеш че ако ползвам и XRumer и пак ще е Whithat ;)
 
От: Събмит в 300+ търсачки

Не е вярно, че само Google е важен. Да, той е най-важен, но не и единствено важен. Например аз имам и посещения от яхуто, чат-пат от msn-а, както и колкото и невероятно да ви звучи - от директории (макар и рядко). Истината за докарването на трафик е, че трябва да използваш всеки възможен и безвреден за теб и репутацията ти начин.
По мои наблюдения и опитът, който имам, ще кажа, че спамът е най-важното нещо за web администраторите в мрежата. Този спам може да е във вид на платена банерна реклама, платена публикация, link building, заявки за различни търсещи машини да те включат в индексите си, спам по директории, спам по социални мрежи, линкове в подписи по форуми, прецакващи системи будали да те линкват на аванта с теоретични ползи и други чисти и не чак толкова чисти номера.
Ако искате да успеете, ползвайте всичко възможно и дори невъзможното. Единствено трябва да внимавате да не прекрачвате границата, след която ще се срамувате от себе си.
 
От: Събмит в 300+ търсачки

вие добре ли сте ??
Има една търсачка и тя се казва ГУГЪЛ ...
рядко идва й трафик от яху и bing/live ... всичко останало е безполезно ...

Като започнете да развивате такива теории направо сте ми смешни. Какво ти пречи да отделиш 1мин (точно за толкова става добавянето) и да го добавиш сайта. Все пак са 300 търсачки, през челия живот на сайта 100 човека да дойдат пак печелиш. Даже да не влезе никой загубил си една минута, голяма работа.
 

Горе