Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувремето

От: Re: Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувреме

Днес почти същото правех и аз, но това за Левски не го знаех, ама нямаше много да ми повлияе на деня де. :)

Е ее допреди 3-4 години ходех редовно на мачове... сега ги гледам от вкъщи.. но винаги си спомням с носталгия времето в което разтоварвах офлайн напрежението ...псувайки на стадиона
 
Аз не ходя на мачове от има няма 3 години, защото вече не си и струва и 5те лева. :) Извинявам се, че така се изразявам, но поне съм искрен. :) Виж, за тези с Партизан и Шалке, се канех, честно, но това не се случва често. Такива мачове ме карат да уважавам футбола, другите - не. :)

Напоследък съм залитнал много по бокс, като спорт. А и сме силни там поне. :)
 
От: Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувремето

Да кофти е, че се купуват и се продават мачове в Бг. Ама все пак не може да не зачекна вечното дерби ... Напоследък и то загуби смисъл.. Крейзи Форест радват в Европа..
 
От: Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувремето

Кофти е и Томов да бъде собственик на отбор, вместо да е в затвора, ама к'во да правиш живота е скапан ...
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувреме

Кофти е и Томов да бъде собственик на отбор, вместо да е в затвора, ама к'во да правиш живота е скапан ...


Тукаа става малко като присмял се хърбел на щърбел :-o
 
От: Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувремето

И това е верно, важното е да им се налива ... :lol:

Поне като ме обиждат на лумпен да си вляза в ролята, нема се излагаме!
 
От: Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувремето

Нищо не липсва за да мога да нарека перфектен следобеда :) :beer: Айде, още 3 второто!
Много смешен мач беше, макара да съм от Левски ще кажа, че играха като аматьори
 
От: Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувремето

За съжалние на милиони БЪЛГАРИ, Левски отдавна не съществува, а и няма как при наличието на подмолни елементи тип ала Тошо Баткофф!
 
От: Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувремето

Честно, казано даже не ми е интересно да се бъзикам с приятелите ми левскари, както обикновено се прави след мач... жал ми е... Нивото на футбола ни си личи като играем в Европа. Когато започнах да гледам футбол българските клубни отбори можеха да победят всеки отбор в Европа, или поне да играят като равен с равен... Сега само "Лудогорец" играят.. и то скоро ще ги грабне и тях звездоманията..
 
От: Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувремето

Днес пък Гришо би Ферер и вдигна купата на АТП в Стокхолм.. бе кеф е тоя уикенд..
 
От: Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувремето

Голяма излагация беше .......
 
От: Събота, слънце, бира, наденици на скара.. и Левски падат с 3 : 0 на полувремето

Айде, още 3 второто!

Пепел ти на езика! :evil:

В крайна сметка с какъв резултат завърши мача?
 

Горе