Съвети при избора на система за рибарски магазин

ivelin123

Active Member
Здравейте. Искам да ви попитам, коя според вас е най-подходящата система за онлайн магазин за рибарски принадлежности ? В момента се колебая между Prestashop и OpenCart. На български ще бъде сайта. Ще се радвам да чуя вашите мнение. :)
 
И двете са ок. Ако ще разчиташ на дизайн и функционалности, помисли какво ти е нужно и лесно ще направиш избор. ;)

Това, че си се спрял на двете значи, че просто ти е по-голям обхвата. Виж какви нужди ще имаш (например филтри, бързи поръчки, детайлен зум и др.) като бизнес и ще се спреш бързо на нещо.

Не смея да препоръчам, защото уважавам и двете системи. ;)
 
От: Съвети при избора на система за рибарски магазин

Стан, спиш ми се струва...човека направо ти задава въпрос :)
 
От: Съвети при избора на система за рибарски магазин

Стан ми помогна изключително много вече :)
 
От: Съвети при избора на система за рибарски магазин

Кой артикул ?
 
От: Съвети при избора на система за рибарски магазин

Павел е прав но за Ивелин вече е късно :)

Иначе моето мнение:
Никога не се захващай с онлайн магазин за риболовни принадлежности.
Много крива ниша, силно ферментиран пазар, много нелоялна конкуренция, ниски надценки, а най-добрите клиенти се организират по форуми и други да пазарят от английски и японски сайтове за да си делят разноските по доставката.

Но ти вече си се хванал на хорото, слагай един Opencart, тъй като повечето стока взимаш от нас, по лесно ще си синхронизираме системите си тъй като моите сайтове са на Opencart.
Освен това ще помагам
 
От: Съвети при избора на система за рибарски магазин

Да, вече имаме магазин и сега мисля за сайт, обяви в различни сайтове и други. Направих му една фб страница. Ще сложа малко по-добри снимки, както и още снимки със стоката която предлагаме.
 

Горе