Съвет относно трафик за възрастни

koksi

Member
Здравейте

Имам мрежа от няколко сайта която се движи добре в адулт нишата за момента. Единия от twitter акаунтите ми, носи доста трафик към домейн X.com, чиято единствена цел е да предлага адулт чат оферти и при всяко посещение на x.com, препраща към 1 от няколкото които съм си избрал, чрез <meta> redirect.

От известно време, се чудя дали ако добавя един от нормалните си блогове в списъка за редирект, ще е безопасно за моя adsense профил?
 
От: Съвет относно трафик за възрастни

Ами ако не ти трябва Адсенс акаунта можеш да пробваш :)
 
От: Съвет относно трафик за възрастни

Не само за адсенс профила, а и може да навредиш и на сайта си откъм rankings
 
От: Съвет относно трафик за възрастни

Честно казано предпочитам да си го задържа, за това си питам :)

Благодаря
 
От: Съвет относно трафик за възрастни

Почти сигурно се, че ако направиш този редирект от адулт сайт към някой нормален блог, Гуглъл ще го ритне в 10 глуха. На твое място не бих го правил.
 
От: Съвет относно трафик за възрастни

Възможно е ако си линкнеш форума да мине в графата "адулт" и да отидеш във филтрираните, които са за възрастни. В ранкинга не знам дали ще отпаднеш, но за де намират хората трябва да си влязат в гугъл акаунта, след това да променят настройките на търсенето (да няма филтър за такъв контент) и евентуално там ще излизаш... Но аз лично не бих рискувал.

Неведоми са пътищата гугълови :)
 
От: Съвет относно трафик за възрастни

Всъщност трафика при мен идва главно от два туитър акаунта които постват като полудели. И през двата съм се погрижил да има линкче до сайта без адулт, съответно трафика идва от туитър = проблем йок... поне за сега :)
 

Горе