Съвет при избора на система

alfaromeo156gta

New Member
От доста време ми се върти идея в главата да направя сайт за обяви. Въпроса ми към вас е да ли има някой готова система за целта или плъгина за wordpress или joomla. Другия ми въпрос е как стоят нещата с sms системата за платени обяви примерно като прати потребителя sms на стойност 2.40 обявата му да излиза първа при търсене ?

Благодаря за отделеното време да прочетете темата ми !
 
От: Съвет при избора на система

Има доста готови неща както за уордпрес така и за другите системи. Потърси си в гугъл и ще видиш какво точно ще ти допадне за идеята ти. Ако не намериш нищо свиркай да те опътя.
За смс-а ако въпроса ти е дали може, отговора е разбира се. Някой от "операторите" на смс-и дори си имат и готови за някой от системите като уордрпрес например. Не е нещо сложно.
 
От: Съвет при избора на система

Най хубаво си потърси система писана си за обяви!

Не взимай нещо дето е блог да го правиш с модули и екстеншъни на обяви.
Ни риба ни рак.

Това е моя съвет.
 
От: Съвет при избора на система

Имаше за wordpress classipress, directory press и незнам какви си още ...press. Те са готови, поддържат и класирането на обявите според нещо си (в твоя случай с смс-а).
 
От: Съвет при избора на система

Имаше за wordpress classipress, directory press и незнам какви си още ...press. Те са готови, поддържат и класирането на обявите според нещо си (в твоя случай с смс-а).

избор много само той да се спре на нещо , мисля че имаше в форума и скриптче за обяви готова
 

Горе