Съвместен проект

roskobe

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, от известно време ми се въртят малко идейки в главата - за съвместен проект (сайт).Искам да попитам има ли желаещи, хора с повечко свободно време, и познания примерно по платформата WordPress.Сайта съм го подготвил и при желание може да ви изпратя линк да го видите - темата смятам е интересна.За приходи на сайта, естествено ако го играем партия - делиме на половина.
Ако има заинтересовани ЛС, или скайп: d3lux4o0o . Лек ден!
 
От: Съвместен проект

Драсни едно лс. Смятам да започвам да покрепям и спонсорирам уникални и интересни идеи :)
 
От: Съвместен проект

Пиши ми и на мен :)
 
От: Съвместен проект

Хайде драсни и на мен и аз съм на същото мнение като изида
 
От: Съвместен проект

интересно, сподели ако обичаш :)
 
От: Съвместен проект

НЕИСКАМ да звуча нелюбезно - но аз нищо интересно не намерих в темата?
дете на 16 години мисли че има свежа идфея но няма никакви познания дори да конфигурира УП
и иска да намери кой да го направи - с обещания за делене на печалба?
може би аз съм прекалено песимист ... но
 
От: Съвместен проект

И 10-годишно дете би могло да има експертни познания в дадена област. Това че не знае как да си ги рекламира ефективно, не е причина някой да не се възползва...

И аз с удоволствие бих се сдружил в експерт в дадена област при условие, че искам сайт с дългосрочни цели дето евентуално да стане авторитетен в областта си, ама ми липсват познанията.

Демек няма нужда да пускаме негативни мнения в темите на колеги след като така и така нямаме интерес (изключвам случая с писача на статии бдаа или там както беше ника).
 
От: Съвместен проект

Демек няма нужда да пускаме негативни мнения в темите на колеги след като така и така нямаме интерес (изключвам случая с писача на статии бдаа или там както беше ника).

Жена ми ползва компютър и знае как да си качи снимката в гепиме ?
и тя ли ти се води колега? :twisted::twisted::twisted:
 
От: Съвместен проект

ако пише у тоя форум - да :D
 
От: Съвместен проект

Не ви знам от къде решихте, че съм на 16 години? Нали Вие тука сте големите есперти, и винаги сте прави в всичко? Не ме познавате - не говорете глупости! На 90% от Вас съм сигурен, че съм поддържал много по-известни проекти, с посещения и посетители/регистрирани за, които сте мечтали.

Свърши се с темата.Работи се вече по сайт+дизайн.
 
От: Съвместен проект

"На 90% от Вас съм сигурен, че съм поддържал много по-известни проекти, с посещения и посетители/регистрирани за, които сте мечтали." тука малко се изхвърли :)
 
От: Съвместен проект

"На 90% от Вас съм сигурен, че съм поддържал много по-известни проекти, с посещения и посетители/регистрирани за, които сте мечтали." тука малко се изхвърли :)
Как да не се изхвърля, пич.Писна ми всеки да се мисли за велик, и да гледа другите с презрение...Тука всички сме равни!
 
От: Съвместен проект

е кво ти пука :) гледаш си в канчето и толкова, то хора със самочуствие много, въпроса е колко от тях са с покритие
 
От: Съвместен проект

е кво ти пука :) гледаш си в канчето и толкова, то хора със самочуствие много, въпроса е колко от тях са с покритие
Прав си и ти.Няма смисъл да се коментира повече.:) Ще помоля модераторите да заключат темата.Благодаря!
 
От: Съвместен проект

а на колко си ? кажи като не съм познал на колко си и ме затапи да ме е яд цяла вечер че съм сгрешил на колко си ?
 
От: Съвместен проект

работил съм/я с автора на темата мога да кажа:
1во не е на 16-10 или под 18 години
2ро да подърал е сайт и то не за малък период от време с трафик
за който 90-95% от хората тук могат само да мечтаят
3то не всеки се изхвърля
4то дори и от/в най-простите неща може да се роди нещо стойностно !
 
От: Съвместен проект

работил съм/я с автора на темата мога да кажа:
1во не е на 16-10 или под 18 години
2ро да подърал е сайт и то не за малък период от време с трафик
за който 90-95% от хората тук могат само да мечтаят
3то не всеки се изхвърля
4то дори и от/в най-простите неща може да се роди нещо стойностно !

? за кое могат да си мечтаят, за трафика или за поддръжката на сайт с трафик?
 
От: Съвместен проект

@xopacuo автора е бил собственик на един от най-успешните сайтове за миналата година в БГ.
Печелбите от него също не са били никак зле
си мерим чурките ли ?
аз пък съм бил собственик на една от най-успешните фирми за розови телефони... печалбите от нея не бяха никак зле ...
:twisted::twisted::twisted::twisted::clap::clap::clap:

и?...
 

Горе