Създаване на няколко страници и докарване на трафик

redlemon

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
ТЪРСЯ: Създаване на няколко страници и докарване на трафик

Здравейте,

Във връзка с проекта за платформа за фрилансъри правя изследване на потребителското поведение.

В момента ми е необходимо изпълнение на следното:

  1. Създаване на няколко еднотипни сайта (от по две страници)
  2. Привличане на трафик към всеки от тях

Сайтовете ще бъдат на поддомейни към един домейн. Тъй като са само от две страници се използва готов html responsive шаблон (доста орязана версия на това https://html5up.net/dopetrope). Вие трябва да направите картинките по сайта (в общия случай две), да сложите брояч (Google Analytics и Tyxo на втората). Не е необходимо да се правят промени по шаблона

Трябва да направите банери за реклама. Два или три ще са достатъчни.

Трябва да привлечете българоговорящ трафик към всеки от сайтовете. Трафикът може да бъде привлечен по някой от следните начини:
  • банер реклама по сайтове
  • реклама във Фейсбук
  • Реклама в СРС - Adsense, Етартег и т.н.

Трафик от редирект е неприемлив. Трафикът трябва да бъде предимно от България.

Моля, за оферти и срок на изпълнение на лично като ви моля да ми разбиете цената на задачите т.е. - изготвянето на сайтовете (цена на брой), изготвяне на банерите (цена на банер), привличане на трафик (цена за 1000), както и обща оферта за пет сайта (просто сумирайте горните три и ги умножете по пет освен ако няма някаква разлика)!

Необходима ми е фактура!

Успешен ден!
 
Последно редактирано:
От: Създаване на няколко страници и докарване на трафик

Хайде хора, задачата изобщо не е толкова сложна - трябва ви един дизайнер да скалъпи няколко колажа и няколко банера. Сайтовете са задача за любител петокласник.

Трафикът директно ви предлагам да го купите и да ми го препродадете.

Като е толкоз просто що не си го свърша сам? - Ами приемете, че това е част от теста има ли фрилансъри в БГ и изобщо струва ли си банката да инвестира в проекта "Платформа за фрилансъри"
 
От: Създаване на няколко страници и докарване на трафик

Пичове, получих няколко предложения - но ви моля за конкретика: срок на изпълнение и цена.

Честно, не съм си представял, че ще е толкова трудно да намеря изпълнител за подобна задача. Мен вече ме сърбят ръцете да го направя сам, но просто не мога да бъда изпълнител т.к. съм служител на институцията, която го възлага.

Дъ фастест офер уинс дет са вика
 

Горе