Създаване на PopUp код

traiki

Well-Known Member
Здравейте, къде се вкарва PopUp кода в WP..в хедъра? И друго..как мога да си създам мой код за PopUp, който при кликване на страница да препраща към друг сайт? Както примерно се отварят рекламите на PopAds...
 
Благодаря, ще го погледна. Като се има предвид, че големите медиийни групи го правят..какво остават за нас. Често ми се случва в Спортала например или Гонга като кликна да ми отваря някакви анкети..
 
Заеби ги тези попъпи, отвратилено натрапчиви са.
 
Благодаря, ще го погледна. Като се има предвид, че големите медиийни групи го правят..какво остават за нас. Често ми се случва в Спортала например или Гонга като кликна да ми отваря някакви анкети..
Всеки им тегли хикса. Ако искаш да се сравняваш с някой, гледай чуждестранните сайтове какво правят. Виж например колко интелигентно Mashable са внедрили в галериите си реклами. Или как cnn.com имат "плаващ" сайдбар. Според мен е редно да погледнеш какво правят наистина добрите в това естество. Попъпите не мисля, че се славят с голяма кликаемост, да не говорим, ако не успееш да го синхронизираш с мобилната версия на сайта, че зациклиш някой телефон. Проучи добре къде ще имаш добър CTR и после вземи решение. Аз бих използвал такъв попъп само ако искам да правя мейл лист или имам някакъв много важен анонсмънт. В други случаи е малко самоубийствено.
 
Към този момент ще се въздържа. Прави сте. Няма да има конверсията, която искам. По-скоро ще го използвам след време за събирането на мейл лист, както каза Блинки. Ще трябва да помисля за друг начин да стимулирам продажбите от онлайн магазина през този сайт.
 

Горе