Създайте ми тема ==> За всички, които не могат да отварят теми

voic4e

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Едит:

Всеки нов потребител, който иска да публикува обява, но не може да създаде тема, да пише тук, за да не се спамят чужди теми.



Предлагам всеки нов потребител, който не може да създава нови теми, да пише тук точното заглавие, с което иска да се казва темата му и текста от първия пост. Пък някой от старите потребители, като види ще му я създаде. И този, който я създава, да вземе заглавието с копи-пейст - така е по-сигурно, че няма да се дублират (или поне така се надявам)


Ето как би могъл да изглежда примера за точно тази тема, която четете в момента:


Създайте ми тема ==> За всички, които не могат да отварят теми

Предлагам всеки нов потребител, който не може да създава нови теми, да пише тук точното заглавие, с което иска да се казва темата му и текста от първия пост. Пък някой от старите потребители, като види ще му я създаде. И заглавието да го вземе с копи-пейст- така е по-сигурно, че няма да се дублират (или поне така се надявам)


Ето как би изглеждал примера за точно тази тема, която четете в момента:


Да ме прощават админите, че им създадох работа, ако предложението е глупаво :oops:



Макар че това е още по-глупаво, защото като има няколко нови поста тук, никой няма да ги забележи, тъй като не се виждат заглавията им.
 
Последно редактирано:
От: Създайте ми тема ==> За всички, които не могат да отварят теми

Е нали това е целта на ограниченията да може новите потребители да поседят малко във форума, да напишат колкото поста трябва, да нямат червено, а не да се почне спама директно, едва ли някой ще им пуска темите, после тебе да те засипят с ЛС-та и да си отваряш ненужна работа.
 
От: Създайте ми тема ==> За всички, които не могат да отварят теми

Да ме прощават админите, че им създадох работа, ако предложението е глупаво :oops:


Повече от колкото и предполагаш!

Правилата са за да се спазват! Лоши или не - това е.
 
От: Създайте ми тема ==> За всички, които не могат да отварят теми

Абсолютна глупост. От човек, който го мързи да напише 10 светстни менние, не очаквам да пусне адекватна тема.
 
От: Създайте ми тема ==> За всички, които не могат да отварят теми

Предложението ми е за секция Пазар, за да не се спамят чужди теми с постове като този:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30358&p=285818#post285818


Макар че май е по-добре да има такива постове - така всеки ще избере темата с най-подходящото за него заглавие и темите ще са по-малко.


Оф, съжалявам, че ви създадох главоболия, никога не е късно да стана за резил :oops:
 
Последно редактирано:
Re: От: Създайте ми тема ==> За всички, които не могат да отварят теми

Оф, съжалявам, че ви създадох главоболия, никога не е късно да стана за резил :oops:

Е, споко де
 
От: Създайте ми тема ==> За всички, които не могат да отварят теми

Оф, съжалявам, че ви създадох главоболия, никога не е късно да стана за резил :oops:

Не си станал за резил
Просто не си помислил преди да пуснеш темата - ако идеята ти все да може да пуска тема в Пазара - не е ли по-лесно да се махне това ограничение?
 
От: Създайте ми тема ==> За всички, които не могат да отварят теми

Единствената ми идея беше да не се пише в темата на друг.


А ограничението е добре да стои - по-добре да цапат тази тема, отколкото целия пазар :D Така ще е по-лесно за админите - ако нещо не трябва да го има, мазалото ще е само тук в темата, пък нея ако не им се занимава могат просто да я зарежат немодерирана :)
 

Горе