Създайте си Свой Online Магазин!

Re:

alto69 каза:
Виж за цената просто кликваш върху Buy и разбираш кое колко струва :lol:

Ей..ама чакай сега.. там пише 26,99$. Дай да се договорим за 20$ и да го купувам? разбираш ли ми идеята?
 
бтв В следващото поколение афилиеит програми (Private Label Reseller) може да се промeня и цена. (а при ГБ може да се дават купони на темплеитите които го подържат - $10 - $20....) Сега тествам една такава :) лошото е че все още няма много безплатни такива
 
coolice каза:
бтв В следващото поколение афилиеит програми (Private Label Reseller) може да се промeня и цена. (а при ГБ може да се дават купони на темплеитите които го подържат - $10 - $20....) Сега тествам една такава :) лошото е че все още няма много безплатни такива

Coolice правилно ме разбра , а ти не можа. нали е търговия - трябва да има пазарлък. Трябва да имаш възможност да променяш цената и да не си на загуба. На моят сайт цените са буквално примерни. Може да се наложи пазарлък. казва ми еди кой си продава същото с 2 $ по евтино. Ами няма проблем. Ако печалбата ми е $80 защо да не намаля с 2. Предполагам ме разбра . А това дето казва Coolice е наистина чудесно ако стане. Американците много си падат по купоните между другото
 

Горе