Съобщение от фб или face профил?

Здравейте,

Днес получих на две страници от този профил, че нарушавам общите правила на фб.

Профил: https://www.facebook.com/asdsdasdasdasdasd331

Съобщение от него .

HTML:
Support Team

Warning!!!

Your page has been reported too many times, we reviewed your activity on your page and it was determined that you were in violation of our terms of service.

Please review your page activity and confirm that you are the owner of this Page.

If you think this is a mistake, Please verify your page on the link below.

This would indicate that your page does not have violation in terms of use. We will immediately review your Page appeal.


================================
https://apps.facebook.com/verifierpages
================================


Note: If you do not verify your page within 24 Hours, then you have ignored our notifications and your page will be permanently unpublished.

Според вас предупреждение ли от фб или поредния измамник?
 
От: Съобщение от фб или face профил?

категорично "измамник" явно иска да ти открадне страниците....
 
От: Съобщение от фб или face профил?

благодаря, но пича не разбра, че за да влезне иска смс код, за да влезне. Промених си веднага паролите.
 
От: Съобщение от фб или face профил?

Е да това е добре, че си защитил профила си по - този начин.
Не обръщай внимание на такива съобщения по - принцип Фб никога не предупреждава а го прави и след това се обжалва...
 
От: Съобщение от фб или face профил?

Да и аз така знам, но си имам някакви проблеми и въобще не забелязах и за малко да се опаря.Въобще не отварях такива съобщение ... но ....

Нали няма, какво да ми направи? Смисъл, че ми знае старата парола. Даже и емайла си пратих, но там паролата е съвсем различна от на facebook ?
 
От: Съобщение от фб или face профил?

Не знам на този етап какво прави това приложение. Но доста съм чел по гоогле, че по такъв начин крадат страниците.

Аз преди месеци попаднах пак на такова приложение и след това разпращах някакъв сайт из всякаде ( коментари, групи който съм харесал ) бях тагнал даже всичките си приятели на една снимка(която не съм качвал) и в описанието някакъв сайт но не го отворих...
 
От: Съобщение от фб или face профил?

Измамникът е клиент на HostGator или ползва акаунт на потребител на HostGator:

Код:
https://gator4001.hostgator.com/~wildr0se/oldest/
 
От: Съобщение от фб или face профил?

Е па аз да се похваля че изгорях.
Не ми пука за страницата, имам си и други. Ако някой може да я върне му я подарявам :beer:
 
От: Съобщение от фб или face профил?

sabir, защо не си слагаш смс код бре ... :X :S :mad:. Аз веднага се възползвам от опцията, когато е сложиха ... защото ей такива мошеници, като тези, ще има такива като нас , където ще изгарят. Как да не ти пука, като си положил труд, а някой да ти открадне целия вложен труд, и усилия, които си положил :X
 
От: Съобщение от фб или face профил?

reesspawn. Няма как да докаже,че страницата е негова, тези където крадат си сменят акаунтите веднага. На мен ми показа, че влизат от софия, но ИП-то да е прокси ...
Тъй като си съм си сложил смс кога, не може да влезне в профила без да въведе смс кода... за малко да се опаря ...
 
От: Съобщение от фб или face профил?

И като сложиш SMS код какво ще стане? Ще го дадеш на престъпниците както си даваш паролата и потребителското име. Нищо не им пречи да сложат и поле за въвеждане на кода от SMS.
 
От: Съобщение от фб или face профил?

Ако си дал паролата си, веднага влез на https://www.facebook.com/ и я смени (ако все още можеш)!

И си смени паролата на електронната поща (защото вероятно си ползвал същата). И ако си ползвал същата парола на други сайтове - сега трябва да я сменяш навсякъде...
 
От: Съобщение от фб или face профил?

@happyslacke да прав си и за това не се сетих. Човек греши и понякога се заблуждава, и за това трябва много да се внимава ... :X
 
От: Съобщение от фб или face профил?

Да веднага си промених паролата, ако към мен говориш във фб, защото от тел ми показа, че някой се опитва да влезне.В пощата паролата е друга, за това мога да бъда спокоен.
 

Горе