Сътрудничество със Северна Корея?

g0g0

Active Member
Как може да няма такава тема, това е един "голям" възход във външната ни политика!
Няма да ви цитирам новинарски сайтове, а направо правителствения!
Погледнете точка 12
Аз незнам как да коментирам, оставям го на вас!
 
Последно редактирано:
От: Сътрудничество със Северна Корея?

След като вчера правителството на Пламен Орешарски беше взето на подбив заради това, че е подписало споразумение за сътрудничество в образованието със Северна Корея, стана ясно, че такова споразумение е било подписано и през 2010 година от кабинета "Борисов". Оказва се, че въпросното споразумение се подновява на всеки три години.

ззззззззззззззззз
 
От: Сътрудничество със Северна Корея?

Доста трябва да си тъп, че да направиш критика по такъв договор, който и ти самия си подписвал, явно не знае де, нищо, , ние си го знаем, че няма много акъл в главата бойко :lol: Случва му се доста често да греши :lol:
 
От: Сътрудничество със Северна Корея?

ReminD говори на турси , че твоите хора се борят с зъби и нокти да ти осигурят това право.
http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/skandal-v-ns-sled-izkazvane-na-deputat-ot-dps-6005405
Акъл в главата на Бойко има достатъчно , ама в твойта не се наемам да търся.....
 
От: Сътрудничество със Северна Корея?

Не, точно на теб не ти изнася темата и затова идваш тук и пускаш някаква новина, която няма нищо общо. Не ти изнася това, че ония глупак Бойко пусна новина за Северна Корея, преди да се осведоми, че такова споразумение доколкото разбрах е от +30 години и го е преподписвал и бойко. Ей за това говорим, ако искаш да си говориш за ДПС- пусни си тема и там пиши, не сменяй темите така когато не ти изнася
.
 
От: Сътрудничество със Северна Корея?

Темата е една драги ми троле - оставка и нови чисти избори. Сергей , Местан и Волен в Северна Корея, ако толкова ги обичаш ходи да им правиш компания.
 
От: Сътрудничество със Северна Корея?

АБЕ СПАЗВАЙ ЕЛЕМЕНТАРНИ ПРАВИЛА ПРОЧЕТИ ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА СТИГА СИ РАЗВАЛЯЛ ВСИЧКИ ТЕМИ СЪС СПАМ
 
От: Сътрудничество със Северна Корея?

Оплачи си на Главния Мюфтия ... Елементарните правила са да не пишеш с главни букви , защото се счита за викане.
Не знам защо толкова се палиш. Все пак ти плащат на пост , така че парите ще си ги получиш така или иначе. Кажи сега за лошия Бойко...
 

Горе